>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
+2,5 Shapo na luzie.✅
Oczywiscie Kanadyjczyk poleci moze nawet prze3d finalem, ale dla mnie to tez jest ta kolejna wersja Nadala, tylko sily jeszcze brak, to wali backhandem po liniach
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE O&#39;Higgins vs Espanola , Chile 26 min
under 2 gole ( 2 gole =zwrot) kurs 1,89

mecz wolny , malo akcji , gospodarze nie maja dobrego ataku , dzis skupiaja sie na defensywie po ostatniej przegranej 1-3/ Espanola ostatnio wygrala , na wyjazdach dobrze gra ze slabymi , w tym meczu rzadko pod bramka O&#39;Higgins -
ZWROT 0-2
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Myslalem, ze tu juz pusto.
Pogralem Sasze -3,5 jeszcze przed przelamaniem na 6_5
ale myslalem, ze nie bedzie komu korzystac
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
ATP koncowe dwie kwarty Lynx
21-8
13-21
Przeciez tam hajs lezal, tylko plecy zgiac =P
Tomek podal typ na Sky w zeszlym tygodniu, to wrocily z -20 i jeszcze wygraly 5
Wszystko w ostatniej kwarcie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ATP koncowe dwie kwarty Lynx
21-8
13-21
Przeciez tam hajs lezal, tylko plecy zgiac =P
Ja odpuscilem bo mi lynx -1.5 ht nie weszlo za 1.5. Niby stawka na plus dzisiaj, ale juz nie ma co grac za bardzo.Nad ranem bedzie trzeba value z australijskiego kosza znalesc i zagrac ostrzej:p
@Up,no Tomek dobry typer z kosza, zna sie i to bardzo, ale jak pisalem Jaimeq to ta sama elitarna polka:p
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jasne, ze tak, nie przecze.
Typ wszedl. Chodzi mi jednak o te powtarzalnosc, ze laskom nagle sie odmienia i chocby graly padake, ale byly faworytkami, to na koniec mocno przycisna, albo i wygraja, a mocne do tej pory przeciwniczki potulnie oddadza wrecz nierealna przewage.
Jaimeq nie kojarze zupelnie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jasne, ze tak, nie przecze.
Typ wszedl. Chodzi mi jednak o te powtarzalnosc, ze laskom nagle sie odmienia i chocby graly padake, ale byly faworytkami, to na koniec mocno przycisna, albo i wygraja, a mocne do tej pory przeciwniczki potulnie oddadza wrecz nierealna przewage.
kursy zanizone poprostu na faworytow, prawie zawsze z samej racji ze sa faworytami....:p
@Jaimeq prowadzi temat &quot;kosz na smieci&quot; obczaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom