>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wszystkie janusze powyżej ???? Ona albo to by wygrała 2-0 albo przegra 2-0, obie są dosyć porywcze, młode, a wylewacie swoje żale ???? Łączna wasza stawka przekracza 100 zł, że tak spinacie? ????
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Wszystkie janusze powyżej ???? Ona albo to by wygrała 2-0 albo przegra 2-0, obie są dosyć porywcze, młode, a wylewacie swoje żale ???? Łączna wasza stawka przekracza 100 zł, że tak spinacie? ????
Jal by brac pod uwage 4 userow ktorzy tak dramatyzuja to ile??? Chyba o jedno zero za duzo dałeś :grin:
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
no ja mam za 60, wprawdzie po kursie ponad 4 no ale jednak xD
To inna sprawa, ale sam wiedziałeś w co się pakujesz i nie płaczesz jak Ci u góry ???? Przecież Bellis jest jeszcze młoda i niestabilna, czego oni oczekiwali? Drugiej Williams od razu? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Roccat WIN @1.85 STS
W pierwszej mapie mieli dużą przewagę i wygrali spokojnie, teraz teamcomp dosyć stabilny, niepokoi jak zwykle jedynie TOPlaner, ale jak nie ta mapa, to mają jeszcze podejście w ew. trzeciej grze.
Kolejne ryzykowne AKO
Monfils @1.86
Radwańska @1.98
AKO @3.68 STS
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Jak za każdym razem jest inaczej to może zamiast WTA - Ruletka. Z kuznietsova pojechała z Gorges też...
tyle, że ludzie nie kumają, że Sviecia ma 32 lata i Ona raczej nie będzie sobie wypruwać żył żeby wygrać z małolatką na turnieju w Toronto
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Kazachstanowi prąd wyłączyli i nic w ogóle nie gra, Koreańce robią ich jak chcą ????
przy takiej grze to i -50 może być
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom