>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Przecież to każdego indywidualna sprawa gdzie gra i lokuje swoje pieniądze, nie wiem o co niektórych boli dupka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

dutra

Gość
Wystarczy rozumieć kontekst i czytać ze zrozumieniem to problemy z dolnymi partiami znikną
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
dzisiaj w tenisie jest własnie ten dzien ze na 30 spotkan wygra moze 2-3 dogów a tak faworyci biorą wszystko a buki golą typerów szukających ustawek sensacji i min;)
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Panowie dlaczego Milik i Zieliński nie są w pierwszym składzie? tak włoskie gazety okrzyknęły Zielińskiego wielkim graczem to samo z Milikiem a teraz co będą jako zmiennicy w tym sezonie?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Panowie dlaczego Milik i Zieliński nie są w pierwszym składzie? tak włoskie gazety okrzyknęły Zielińskiego wielkim graczem to samo z Milikiem a teraz co będą jako zmiennicy w tym sezonie?
Mertens strzelił ponad 30 bramek na pozycji Milika podczas jego nieobecności i co, ma go teraz znowu na skrzydło ustawić i dać Milika na &quot;9&quot;, który nie jest w formie sprzed kontuzji? Tak sobie to wyobrażasz? :]
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dokładnie a jak wczoraj to dzień konia ????
ja mam wrazenie ze to jest jakos od góry ustawiane ten cały harmonogram typu ok słuchajcie dzisiaj wiekszosc z was&#39; faworytów &#39; ma przegrac ..a dzisiaj słuchajcie zadnych ustawek macie &#39;faworyci&#39; grac normlanie i powygrywac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom