>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ok dziękuję ja ide zrobić hokeja do swego tematu w przerwie meczu ,zabraszam do niego na hokeja 24 będzie ostre granie na Lm w hokeju na overki :cool:;):]
Zaraz wracam po hokeju jak zrobię tak mi wystarczy 15 min ,akurat przerwa się skończy
Pozdrawiam
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ok dziękuję ja ide zrobić hokeja do swego tematu w przerwie meczu ,zabraszam do niego na hokeja 24 będzie ostre granie na Lm w hokeju na overki :cool:;):]
Zaraz wracam po hokeju jak zrobię tak mi wystarczy 15 min ,akurat przerwa się skończy
Pozdrawiam
Kiedy ten hokej?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
24 startuje Czampions Liga a dzisiaj są różne towarzyskie ,które dałem do tematu mojego

Bez przesady ja narazie jestem słaby ,ale staram się coś zapodać a do wyboru ,każdy gra co lubi
czuje Ufa może wygrać kurs koło 1.70 wczoraj wygrali po 1.60 ,omsk też po 1.50 a dzisiaj mały kurs omska jest
Magni był 1.30 i 0-2 przegrali ,mi na konkursie ale co zrobić nie grałem tych meczy w temacie ,Pengwuins w miare pewniak tak mi się wydaje a kurs 1.75 na zw meczu 1.46 .pewnie spadnie do 18 godziny ,tak mi się zdaje

Dzięki Luke i wszyscy
HOKEJ ZROBIONY W TEMACIE
2 szwajcarskie sa pewne w Lm w hokeja z Angielskimi na gole overy 6,5 dają po 1.90 ,ale jak przyjdzie ta data to umieszcze go pare godzin przed meczami jak dożyje :razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Teraz pytanie, ustawka na 1:1, czy jednak wyciągną?
cHYBA USTAWKA NA 0-1 kurde te puchary są dziwne ,piłke przestaje grać co zyskam ,piłka mi zabiera :;/: ale nie poddaje się ,z hokeja wyciągne pare zł mam nadzieje
Jednak mogąwyciagnac po tem golu strzelonym pójda za ciosem moim zdaniem
Ustawka na 1-1 miałeś rację ,overek mi niewszedł kurde piłke wywalam z mego typowania ,zaczne ręczną ,siate i Hokeja
Dobranoc i miłej nocki
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
cHYBA USTAWKA NA 0-1 kurde te puchary są dziwne ,piłke przestaje grać co zyskam ,piłka mi zabiera :;/: ale nie poddaje się ,z hokeja wyciągne pare zł mam nadzieje
Jednak mogąwyciagnac po tem golu strzelonym pójda za ciosem moim zdaniem
Ustawka na 1-1 miałeś rację ,overek mi niewszedł kurde piłke wywalam z mego typowania ,zaczne ręczną ,siate i Hokeja
Dobranoc i miłej nocki
czemu idziesz juz spac ? ???? o 2:10 River vs Atlas - Copa Argentina ???? - Boca wygrala 5-0 w pucharze , River nie beda chcieli byc gorsi moze , zalezy od skladow , moga postrzelac , pojsc za ciose po awansie w Copa Libertadores + teraz dogrywka , niespodzianka , wiec dwie ustawki za duzo ???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
czemu idziesz juz spac ? ???? o 2:10 River vs Atlas - Copa Argentina ????
Już mam dosyć piłki na dzisiaj ,rano mam swoje hokeje ,a piłke niewiem co grać już mnie san lorenzo przekręciło 2,5 na 1 było 1.13
Rive plate powinno być 2,5 1.40 chyba zagram na odrobienie
Dziękuję ,ale jestem padnięty już ,tą pogodą też i tym meczem co było 1-1 san lorenzo
Dziękuje i miłej nocki na 18 zastanawiam się czy niegrać grubasa Niemieckiej drużyny HK Spisska Nova Ves - HC Presov Penguins ten mnie kusi na 2 1.75
To rive 3,5 2.10 co myślisz
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Już mam dosyć piłki na dzisiaj ,rano mam swoje hokeje ,a piłke niewiem co grać już mnie san lorenzo przekręciło 2,5 na 1 było 1.13
Rive plate powinno być 2,5 1.40 chyba zagram na odrobienie
Dziękuję ,ale jestem padnięty już ,tą pogodą też i tym meczem co było 1-1 san lorenzo
Dziękuje i miłej nocki na 18 zastanawiam się czy niegrać grubasa Niemieckiej drużyny HK Spisska Nova Ves - HC Presov Penguins ten mnie kusi na 2 1.75

To rive 3,5 2.10 co myślisz
albo jakis over nie ogolny , ale na River np , River strzeli over 3 gole kurs 1,95 jest ( zwrot przy 3 golach River )
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mam rive plate over 2,5 1.66 to wydaje się pewniak i gram tą opcje i over 2,5 1.40
i Dziiękuję
albo kusi 1 połowa 1,5 1.88
chyba te 2 pierwsze opcje bezpieczne bo ta połowa to cieżko będzie na ryzyko za drobne
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Mam rive plate over 2,5 1.66 to wydaje się pewniak i gram tą opcje i over 2,5 1.40
i Dziiękuję
albo kusi 1 połowa 1,5 1.88
chyba te 2 pierwsze opcje bezpieczne bo ta połowa to cieżko będzie na ryzyko za drobne
ogaldaj mecz , nie spij ???? zrob sobie kawkę itp ja tez pewnie bede ogladal
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
tomcio graj handi na river, nie będą chcieli być gorsi od boca, pozdrawiam
Dziękuję -2 1.67 wydaje się spoko albo -1,5 1.37 tez spoko
Zagram te opcje po 100 i pierdziele to wszystko :grin:

Dziękuję bardzo za propozycję chyba -1,5 walne grubo tak czuje :]
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Dziękuję -2 1.67 wydaje się spoko albo -1,5 1.37 tez spoko
Zagram te opcje po 100 i pierdziele to wszystko :grin:
Dziękuję bardzo za propozycję chyba -1,5 walne grubo tak czuje :]
ja wziąłem w dublu z konektiket, pozdrawiam
no i Safarowa dzisiaj bierze rewanż, peffka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom