>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Rapid to metoda wpłaty ale na konto portfela skrill, coś jak trustly. Z tym, że kasa jest tego samego dnia, bez wyjątku. Wpłata musi działać bo w innym wypadku była by tutaj wrzawa. Dziwne pytanie skoro, grasz w tym buku to wystarczy sie zalogować i sprawdzić. Czy to tak wiele..
Metoda wplaty na konto portfela? Ja do buka chce wpłacić a nie na portfel... Nie widzę żadnej opcji związanej ze skrillem i najpierw to sprawdziłem po zalogowaniu się, wiec bez sensu tu mnie oskarżasz o ignorancję :]
 
5567 719

5567

Użytkownik
Pytałeś o metodę rapid transfer, to ci tłumaczę do czego służy
No bo pamiętam, ze czytałem tutaj na forum, ze ktos wpłacał metodą rapid transfer by skrill (chyba dobrze napisałem) do 1xbet, dlatego o to spytalem, a tu wychodzi, ze to niemożliwe jest...

Stefan, troche oskarżasz, bo napisałeś, ze wystarczy się zalogować i czy to tak wiele... Nigdy bym tu nie pisal, gdybym najpierw nie sprawdził sam...
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Wczoraj Nantes 3 zmiany wymuszone do połowy. A dzisiaj Lille po 15 minutach już druga wymuszona zmiana. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem na przestrzeni tylko jednej kolejki.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj Nantes 3 zmiany wymuszone do połowy. A dzisiaj Lille po 15 minutach już druga wymuszona zmiana. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem na przestrzeni tylko jednej kolejki.
Newcastle też zrobiło już 2 zmiany, a to 1 poł.
I to obrońcy więc może po przerwie coś wpadnie?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 248.5 i Guizhou -7.5 jako dubel za stala stawke @3.31 (chiny kosz) obecnie 98:91
122:116. .238 na 5 min do konca takze ⛔ ⛔ ⛔ 1szy minus dnia, takze nie zalamujemy sie. 50 pkt na 7 min gry nie zdarza sie czesto...srednio 7 na minute i jeszcze punkt w zapasie...a w kolejne 4 minuty gry tylko 8 pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom