>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
✅ o ja dupczę, co fart. Bramka 59.50 jakoś
Kiedys mialem na kuponie Hiszpanie z czyms tam kiepskim i wynik do 30 minuty. W 29.20 dostali wolnego. Zanim ustawili mur i sedzia gwizdnał bylo juz 29.50. Pilka wpadla do bramki w 29.54:grin: Nigdy mi tak wolno pilka kopnieta z wolnego nie leciala
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Kiedys mialem na kuponie Hiszpanie z czyms tam kiepskim i wynik do 30 minuty. W 29.20 dostali wolnego. Zanim ustawili mur i sedzia gwizdnał bylo juz 29.50. Pilka wpadla do bramki w 29.54:grin: Nigdy mi tak wolno pilka kopnieta z wolnego nie leciala
No cóż, suma szczęścia zawsze równa się zero. Tu wygrasz, a za tydzień drużyna na która postawisz starci bramkę w 95 minucie. Przykładowo ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
No cóż, suma szczęścia zawsze równa się zero. Tu wygrasz, a za tydzień drużyna na która postawisz starci bramkę w 95 minucie. Przykładowo ????
Te wszystkie szczesliwe minuty w koncu zloza sie na ten jeden ostatni mecz na kuponie :] ktory nie wejdzie.
Na plazy widze overka
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Witam Panowie macie coś na dzisiaj żeby zrobić bonus w LV Bet potrzebuje 3 zdarzeń z kursami min. 1.25 i AKO 2.5 może jakieś wskazówki co najlepiej pograć??
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam Panowie macie coś na dzisiaj żeby zrobić bonus w LV Bet potrzebuje 3 zdarzeń z kursami min. 1.25 i AKO 2.5 może jakieś wskazówki co najlepiej pograć??
jakies male handi lub korki w PSG, to nie moze sie dzisiaj nie udac.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ktoś polecał Haratyka 1,23 i Bukowieckiego 1,22 w Top 12 pchnięcia kulą i weszło ale na wielkim farcie...Bukowiecki zakwalifikował się do finału jako ostatni z 12 wynikiem, nie osiągając minimum kwalifikacyjnego 20,75 a wygrywając z 13tym zawodnikiem tez Polakiem Szyszkowskim o 1 cm..Haratyk w pierwszej próbie 21,27 i trzeci rezultat.Nasi jak zwykle w kwalifikacjach z wielkimi problemami.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Te wszystkie szczesliwe minuty w koncu zloza sie na ten jeden ostatni mecz na kuponie :] ktory nie wejdzie.
Na plazy widze overka
✅ no i ja mam juz wolne. Zarobiony do wieczora. Milego popoludnia zycze ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przepraszam za pytanie tutaj.
Co sądzicie o dzisiejszym meczu Koki Wandewegegege?
Dla mnie to bierze, ale... jedno ale... nie oglądałem spotkań młodziutkiej Bellis.
Wygrana z Cornet czy Cepede nie robi na mnie zbytniego wrażenia, ale wczoraj gładko niespodziewanie wygrała z Kvitova 6:2 6:0... Dziwny wynik.
Ktoś pomoże? oczywiscie pójdzie reputa
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przepraszam za pytanie tutaj.
Co sądzicie o dzisiejszym meczu Koki Wandewegegege?

Dla mnie to bierze, ale... jedno ale... nie oglądałem spotkań młodziutkiej Bellis.
Wygrana z Cornet czy Cepede nie robi na mnie zbytniego wrażenia, ale wczoraj gładko niespodziewanie wygrała z Kvitova 6:2 6:0... Dziwny wynik.

Ktoś pomoże? oczywiscie pójdzie reputa
Bellis w tym sezonie gra bardzo dobrze, Coco jak to ona - jak ma dzień to wygra bez problemu, jeżeli będzie miała słabszą formę to przegra gładko. Wystarczy spojrzeć na profil poprzedniej zawodniczki (Kvitovej) - praktycznie to samo gra co Vandeweghe, ale Czeszka w słabej formie po prostu. Jak dla mnie raczej jakiś over gemowy szukać, bo widzę tutaj 3sety.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, na dzis mam 2propozycje.


1: Regionalliga Bavaria i mecz Schalding-Heining vs. Tsv 1860 Munchen.14.00 Sobota

Jest poczatek sezonu i spadkowicz z 2 bundesligi na razie na wyjazdach ma 1 porazke z Buchbach ktore potentatem jakims nie jest.Pare dni temu grali u siebie z Norymberga i dramatyczna koncowka sprawila , ze Norymberga nie utrzymala w ostatnich minutach korzystnego remisu 3-3. Tsv traci bramki co widac, strzelac tez potrafia ale w skladzie nie ma jakis petard zeby na juz mozna mowic ze maja pewny awans, jest kilka fajnych ekip, z ktorymi beda sie bili zlaszcza na wyjazdach. Tutaj bts wskazany, jak i rowniez mozna zaryzykowac solidna ekipe Schalding-Heining , ze nie przegra spotkania.

Kursy na bts: 1.62
1X: 2.45
BWIN


2 mecz : Oberliga Bayern Sud
Hankofen-Heiling vs. Kirchanschoring sobota godz.16.00

Do meczu niedlugo wiec szybko ocenie szanse.
Gospodarze ledwo ledwo sie utrzymali w swojej lidze i graja strzaszny piach mecz za meczem.od 5 meczy 1pkt uciulany.Zadnych wzmocnien, kilku odeszlo, pozostal z dobrych ale ostatnio bez skutecznosci Ben Kaume i Mateusz Krawiec.
Przyjezdza ekipa z Kirchanschoring ktora juz fajnie punktuje , maja zwyciestwo z Vilzing ktore klepnelo wspomniany Hankofen i remis z TSV Munchen II takze na 3 mecze 4pkt z wyjazdow, jezeli dalej takie dno i ponoc nie placa chajcu za mecze w Hankofen to ja widze tu spokojnie typ 2 kurs ok 1.9 w Bet at Home.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom