>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Panowie , zagrałem w meczu TNS brak 4 gola w meczu, koniec meczu i dogrywka, w dogrywca walą gola a oni mi zakład na brak 4 gola uznają jako przegrany, przecież chyba tam dogrywka nie liczy się do zakładu z regulaminowych 90min ?
 
adik1992 421,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie , zagrałem w meczu TNS brak 4 gola w meczu, koniec meczu i dogrywka, w dogrywca walą gola a oni mi zakład na brak 4 gola uznają jako przegrany, przecież chyba tam dogrywka nie liczy się do zakładu z regulaminowych 90min ?
A gdzie grałeś?
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
To musiałbyś poczytać ale jak na live grałeś to chyba przegrany bo tam zdarzenia grane na live wliczają się z dogrywka z tego co kojarzę.
dobra już mi to sprostowali, bo pierw rozliczyli na minus, ale teraz zrobili korekte i jest ok, ufff
swoją droga bez sensu by to było, bo np. w 90min na brak gola było jakoś 1.05 to oczywiscie trzeba by bramke grać po mega kursie i czekac na dogrywke żeby może strzelili :p
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Nie było mnie, czy ja dobrze widze. Rangers odpadło po dwumeczu z luksemburskim zespołem? Jaki był kurs na ich awans przed dwumeczem i przed tym meczem?
 
adik1992 421,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie było mnie, czy ja dobrze widze. Rangers odpadło po dwumeczu z luksemburskim zespołem? Jaki był kurs na ich awans przed dwumeczem i przed tym meczem?

Z tego co kojarzę to kilka lat temu Salzburg tez odpadł z drużyną z Luksemburga wiec Rengersi nie pierwsi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom