>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
pozi 97

pozi

Użytkownik
Flipside - Faze (-5,5) @1,91 1xbet

Gramy mirage, które flipside już grało na tym turnieju i nie zachwyciło, Faze podrażnione po 2 porażkach, nie mogą sobie pozwolić na kolejną przegraną. Jeśli dobrze wejdą w mecz to mają szansę spokojnie pokryć handi.
Faze nie zachwyca jak na razie. Flipside moze powalczyc. Ja mam pograne flipside +4.5, powodzenia ;)
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Kto jest znawca entropay? dodalem karte mastercard ze skrilla i w ramach weryfikacji odjeli mi dolara z konta w ktorej mialem otrzymac kod. Gdzie ten kod ?
 
hallik 12,3K

hallik

Użytkownik
FaZe lanie dostaje i nie pierdnie nawet w tym meczu. Jak w poprzednich zresztą. Nie wiem skąd te typy na FaZe w dziale po tak miernej grze..
 
F 129

fascio

Użytkownik
Faze nie zachwyca jak na razie. Flipside moze powalczyc. Ja mam pograne flipside +4.5, powodzenia ;)
Pjona ja +5.5 Flipside
Po Pencie juz nie zagram na takich &quot;fawrytów&quot; jak Faze czy Penta z handi trzeba sie uczyc na bledach
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Flipside - Faze (-5,5) @1,91 1xbet
Gramy mirage, które flipside już grało na tym turnieju i nie zachwyciło, Faze podrażnione po 2 porażkach, nie mogą sobie pozwolić na kolejną przegraną. Jeśli dobrze wejdą w mecz to mają szansę spokojnie pokryć handi.
⛔⛔⛔ Faze nie dojechało tylko na 1 mecz, nie dojechali na cały turniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom