>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
jeśli ktoś to rozkminia to niech prośba mi wytłumaczy, dlaczego tak jest na 1xbet, że robię zakład na Chiny i chcę do tego coś dorzucić żeby zrobić dubelka, wybieram na przykład mecz w piłkę na BTTS po kursie @ 1.84 i mam limit na dubla 110 zeta, zamieniam tą piłkę na meczyk z baseballa po kursie 1.83 i mam limit na dubla 1300 zeta? czy chodzi o prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie i buk chce mniej przegrać? czy to są limity na poszczególne dyscypliny? czy ocb?
 
D 0

dutra

Gość
Widocznie jest limit na tą właśnie piłkę btts.
Wybierz tylko ten zakład i zobacz.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Widocznie jest limit na tą właśnie piłkę btts.
Wybierz tylko ten zakład i zobacz.
masz rację na ten mecz jest straszny limit, mianowicie Zambia vs Zimbabwe, na sam BTTS jest limit 110 zeta? ciekawe dlaczego
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juras333 802

juras333

Użytkownik
jeśli ktoś to rozkminia to niech prośba mi wytłumaczy, dlaczego tak jest na 1xbet, że robię zakład na Chiny i chcę do tego coś dorzucić żeby zrobić dubelka, wybieram na przykład mecz w piłkę na BTTS po kursie @ 1.84 i mam limit na dubla 110 zeta, zamieniam tą piłkę na meczyk z baseballa po kursie 1.83 i mam limit na dubla 1300 zeta? czy chodzi o prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie i buk chce mniej przegrać? czy to są limity na poszczególne dyscypliny? czy ocb?
To sa limity na poszczegolne mecze/turnieje. Przykladowo w plazowce wczoraj na ktorys mecz byl limit 25 i nie mozna go bylo nawet drugi raz puscic ????
 
D 0

dutra

Gość
Ale popieprzony mecz ???? Pera 2 gemy z rzedu ugrane, 6 z rzedu straconych, 6 z rzedu wygranych i teraz 3 w plecy ????
Bo z 40-0 wpierdoliła swój pierwszy w secie trzecim co jest katastrofą. Takie rzeczy mogą zaważyć na ich główkach i przyklepać mecz :?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Typy under 2,5:
Club Parana - Almagro - 1,42 4:3
Wuhan Zall - Meizhou Hakka - 2,16
1:0
Persija Jakarta - Persipura - 1,78 1:1
Sagan Tosu - Kawasaki - 1,87 2:3
Tom Tomsk - Kuban - 1,53 1:4
International - Criciuma - 1,88
1:1
Wczoraj poszło średnio. Na dzisiaj widzę under w meczu Brazylii Serie C - Volta Redonda - EC Sao Bento. - 2,09
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom