>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
z calym szacunkiem do Ciebie jezeli mam Ci udowodnic, ze ma mam wieksza wiedze i pojecie w tym temacie, jak tylko sie jutro obudze na trzezwo to Ci to udowodnie jutro,bo dzisaj mniej laska zebami drapie po skarpetach
Ni ma skarpet i jest ban;) Bo pić to trzeba umic;)
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Dobry typ w tenisa znalazłem Safranek - Fanselow 1 1.95. Nie wiem jakim cudem Fanselow jest faworyzowany. Może na hardzie takie kursy by przeszły ale na clayu to Safranek jest jeden level wyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Dobry typ w tenisa znalazłem Safranek - Fanselow 1 1.95. Nie wiem jakim cudem Fanselow jest faworyzowany. Może na hardzie takie kursy by przeszły ale na clayu to Safranek jest jeden level wyżej
Już kurs zaczyna ostro w dół lecieć
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dla tych co chca zarobic duzy hajs to zagrac te 2 warianty po niezlych kursach i 1.5 tyg mozna na bora bora leciec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dziś w Totolotku panowie jak się zagra RG Mężczyzn za min. 50 zł to się dostaje 10zł bonusu, moim zdaniem warto ;)
 
I 14

ice05

Użytkownik
Dziś w Totolotku panowie jak się zagra RG Mężczyzn za min. 50 zł to się dostaje 10zł bonusu, moim zdaniem warto ;)
o kurde ale promocja dzięki, że powiedziałeś jadę szybko do totolotka, okazja !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom