>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Pany co jest za różnica w tych typach? (rożne Atletico) bo według mnie to samo a kurs całkiem inny
Drużyna 1 suma (3-drogowo) powyżej 3 1.5
Indywidualna suma 1 powyżej 3.5 1.352
Różnica polega na tym, że 3.5 albo siądzie albo nie ;)

A z innej beczki : opłaca się obstawić Zagłębie strzeli ? Żeby nie było, że ustawka ;)
 
adik1992 502,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wystarczy ze na stoperach w zagłębiu gra dwóch młodych niedoświadczonych zawodników wiec zawsze się wybrania ze błędy mogli popełnić. Szkoda ze się arka utrzyma po tym co zrobił Siemaszko z ruchem to powinni spaść z urzędu
 
ferdzio1 82,5K

ferdzio1

Użytkownik
A z innej beczki : opłaca się obstawić Zagłębie strzeli ? Żeby nie było, że ustawka ;)[/quote]
Jedna sytuacja + pare strzałów z daleka. Obie bramki dla Arki przypadkowe. Raczej tak zostanie bo nie sądze zeby Lubin zmienił styl a Arka już ma co chce
 
xbrajanx 34,5K

xbrajanx

Użytkownik
I samobój Arki haha, ustawka po całości jeszcze będzie 2:2 i potem Arka na 3:2 w koncowce zeby nie było ze ustawione
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi w typie, na to że zawodnik zostanie odesłany na ławkę rezerwowych?

błąd w tłumaczeniu - zmień sobie język na angielski, podejrzewam, że chodzi o to, że gościu strzeli gola i zostanie zmieniony w trakcie meczu ale ciul wie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi w typie, na to że zawodnik zostanie odesłany na ławkę rezerwowych?

W Angielskiej wersji jest, ze Higuain strzeli gola i ktorykolwiek zawodnik dostanie czerwona kartke &quot;sent off&quot;
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tylko uważaj, bo stopień naładowania baterii zapesza wszystko ;)
Szwedzi bardzo chcą przegrać i pewnie tak się stanie. Ale lepiej się ogląda faktycznie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom