>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
JA jestem od koszykowki i pilki recznej , nożna jest nie dla mnie , więc tak pisze tylko
Możesz być nawet od nart wodnych i hokeju na wrotkach. Jak wiesz, po ile przyznawane są punkty za zwycięstwo i remis, i skończyłeś podstawówkę, to nic więcej nie potrzebujesz.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Wlaczccie sobie ten mecz w tajlandii co tam graja na stojąco - zero obrony zero schematu kazdy sobie rzuca skad chce - kabaret - parodia koszykowki
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dussledorf - Aue, wprawdziw under 2,5 tylko po 1,46 ale można przyłożyć mocniej. Tam wynik 1-1 to max, jeśli będzie układ, a ogólnie to raczej 0:0. Przy podziale punktów żadna z drużyn nie będzie chciała ryzykować utratą bramki.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Dussledorf - Aue, wprawdziw under 2,5 tylko po 1,46 ale można przyłożyć mocniej. Tam wynik 1-1 to max, jeśli będzie układ, a ogólnie to raczej 0:0. Przy podziale punktów żadna z drużyn nie będzie chciała ryzykować utratą bramki.
Tez nad 0-0 mysle DW tam
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Dussledorf - Aue, wprawdziw under 2,5 tylko po 1,46 ale można przyłożyć mocniej. Tam wynik 1-1 to max, jeśli będzie układ, a ogólnie to raczej 0:0. Przy podziale punktów żadna z drużyn nie będzie chciała ryzykować utratą bramki.
Łatwiej oszukać i nie strzelić nic, niż ustawić wynik na 1:1
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Łatwiej oszukać i nie strzelić nic, niż ustawić wynik na 1:1
my jak kiedys w pucharze polski na 0-0 gralismy bo kurs 30 byl to sedzia 3 karne dal ....i 1-1 skonczylismy , bo dogadani na remis bylismy ale na 0-0 lepiej placili
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Łatwiej oszukać i nie strzelić nic, niż ustawić wynik na 1:1
To pewnie będzie bez bramek, można na wynik nawet pójść spróbować. Jeśli nawet nie będzie porządnej ustawki, to żadna z drużyn nie będzie otwierać się na jakiś atak, bo priorytetem będzie obrona bramki.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
To pewnie będzie bez bramek, można na wynik nawet pójść spróbować. Jeśli nawet nie będzie porządnej ustawki, to żadna z drużyn nie będzie otwierać się na jakiś atak, bo priorytetem będzie obrona bramki.
ciezko sie gra na 0-0 - wrecz niemozliwe 1-1 chyba pewniejsze , oby na live ten mecz puscili
sie duslo sala posypaly , podwojna kara i 1-5
 
R 125

roger12

Użytkownik
Z tym meczem w Niemczech to będzie ściema ja bym to zostawił. Raz że, tam wcale remis to nie jedyne rozwiazanie na utrzymanie obu klubów. Dwa że Pre nie warto nic w tym meczu ewentualnie to jak się będzie układało w innych meczach. Bo jeśli nie będzie potrzebny podział to ryzyka nie będzie. Mecz jest mocno pod lupą za glosno na taki wałek i tyle. Pamiętacie sytuacje z Pique co miał się wyczyścić z kartek wtedy media nagłosnili nawet konkurs zrobili w ktorej sie wykartkuje i jak potem pisali rzeczywiście miał się wyczyścić ale po tej akcji stwierdził że nie będzie tego robił co potem opisał i wyśmiał media.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom