>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chyba normalna rzecz. Liczy się jak najlepszy wynik a nie styl.
No niby tak, ale z drugiej strony piłka to widowisko dla kibiców. Lubicie oglądać mecze 0:0 po nudnej grze, czy 4:3 i szybkie tempo ?
Dla mnie to co gra Juventus to taka żenada piłkarska.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No niby tak, ale z drugiej strony piłka to widowisko dla kibiców. Lubicie oglądać mecze 0:0 po nudnej grze, czy 4:3 i szybkie tempo ?
Dla mnie to co gra Juventus to taka żenada piłkarska.
Tutaj w grze są grube miliony a nie myśl o tym czy komuś się podoba jak gramy.
 
A 97

analyst

Użytkownik
No niby tak, ale z drugiej strony piłka to widowisko dla kibiców. Lubicie oglądać mecze 0:0 po nudnej grze, czy 4:3 i szybkie tempo ?
Dla mnie to co gra Juventus to taka żenada piłkarska.
a kogo interesuje co Ty lubisz oglądać ? liczy się wynik i hajs jaki za to wpada
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
No niby tak, ale z drugiej strony piłka to widowisko dla kibiców. Lubicie oglądać mecze 0:0 po nudnej grze, czy 4:3 i szybkie tempo ?
Dla mnie to co gra Juventus to taka żenada piłkarska.
haha chłopie ile Ty masz lat? ???? Dla kibiców chyba jest ważniejsze że ich drużyna zdobyła puchar i jest najlepsza na świecie, niż to że przegrali mecz po wyniku 20-40 xdd To że ktoś potrafi grać w defensywie i to ich atut to chyba dobrze i powinni z tego korzystać, a nie napieprzać na pałę tylko dlatego że niektórym kibicom to się nie podoba ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Tutaj w grze są grube miliony a nie myśl o tym czy komuś się podoba jak gramy.
W tym momencie to ciężko byłoby pewnie znaleść kibica Juve, któremu coś sie nie podoba. Inni są raczej dla Juventusu mało istotni. Czyli podoba się tym, którym ma się podobać i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom