>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Powtórzę pytanie. Czy może ktoś oglądał mecz Struffa wczoraj ? Niestety widziałem tylko Schwartzmana. Struffa widziałem w pierwszym meczu i nic ciekawego nie grał, tak samo jak w Casablance a kursy bardzo ciekawe. I zastanawia mnie czy wczoraj pokazał coś więcej bo żadnych skrótów nie mogę znaleźć.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Czy ktoś oglądał mecz Struffa z Dimitrovem ?
Ja oglądałem Struff wyglądał dobrze grał na równym poziomie na początku pierwszego seta tylko przysnął i dlatego go przegrał. Ale Dimitrov dużo błędów, więc nie wiem czy się warto sugerować tą wygraną.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Powtórzę pytanie. Czy może ktoś oglądał mecz Struffa wczoraj ?
Zajebiście grał. Konsekwentny, przez cały mecz z Bułgarem ( 3 sety ) dał się tylko raz przełamać, na samym początku meczu. Oglądałem w kawałkach to spotkanie i dla mnie wyglądał pewnie. Ale nie aż tak jak Schwartzman...ten przeszedł samego siebie wczoraj.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Na pewno doszedł tam gdzie doszedł tym, że ma wszystko gdzieś.

Widzę, że frustratów tu pełno.
Chłopie tutaj nie chodzi o to gdzie doszedł, ale o to jak podchodzi do spotkań niższej rangi. Nie znajdziesz drugiego takiego gracza z 15 ATP, który tak ewidentnie ma wyjebane. Chce to chce a nie chce to foch. Stara zagrywka, przegrać gama przy swoim serwisie na początku seta a później niby walka. Przecież organizator zapłacił za przyjazd.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Chłopie tutaj nie chodzi o to gdzie doszedł, ale o to jak podchodzi do spotkań niższej rangi. Nie znajdziesz drugiego takiego gracza z 15 ATP, który tak ewidentnie ma wyjebane. Chce to chce a nie chce to foch. Stara zagrywka, przegrać gama przy swoim serwisie na początku seta a później niby walka. Przecież organizator zapłacił za przyjazd.
Kyrgiosa znalazłem, wygralem ?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chłopie tutaj nie chodzi o to gdzie doszedł, ale o to jak podchodzi do spotkań niższej rangi. Nie znajdziesz drugiego takiego gracza z 15 ATP, który tak ewidentnie ma wyjebane. Chce to chce a nie chce to foch. Stara zagrywka, przegrać gama przy swoim serwisie na początku seta a później niby walka. Przecież organizator zapłacił za przyjazd.
Jeszcze warto dodać, że Monte Carlo jest stosunkowo prestiżowe. Otwiera fajny cykl turniejów na cegle przed RG. Wawrinka to dziwny koleś.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chłopie tutaj nie chodzi o to gdzie doszedł, ale o to jak podchodzi do spotkań niższej rangi. Nie znajdziesz drugiego takiego gracza z 15 ATP, który tak ewidentnie ma wyjebane. Chce to chce a nie chce to foch. Stara zagrywka, przegrać gama przy swoim serwisie na początku seta a później niby walka. Przecież organizator zapłacił za przyjazd.
No i co z tego ? Skoro tak podchodzi do tego jego sprawa. Ty powinieneś umieć to wykorzystać a nie marudzić, jak robi tu masa ludzi. Chce zagrać na pół gwizdka - jego sprawa, to sport indywidualny i to przed sobą potem może się jedynie tłumaczyć. Może przed sponsorami, z którymi ma kontrakty. Na pewno nie przed ludźmi którzy stawiają kasę na to czy wygra czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom