>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
aikman 460

aikman

Użytkownik
i ktoś mi powie że wałów nie ma w sporcie rezultat Zagłebia z Cracovia hahah dobrze ze gralem 1 polowe tylko na Cracovie
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Wywiad po meczu: nie decydują umiejętności ???? oprawić w ramkę i tak reklamować nowy sezon polskiego bagna
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dzisiaj jeden z dwoch najwazniejszych do konca tego sezonu meczy dla LFC (nastepny z southampton rownie ciezki, pomimo wlasnego boiska), a mi rozum nie pozwala grac w strone The Reds... toc tam w watford mozemy na miche nawet wylapac... ma ktos sklady? Na flash jeszcze nie ma , a ja w robocie busy jestem
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
W przypadku Polskiej ligi osłabienia nie mają takiego znaczenia. Kopanina
Pierwotnie, przed meczem moim wyborem było over 2,5 i to, co prawda w bólach, w 90 minucie się potwierdziło. Podaję link do mojego typu:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-05-2017-poniedzialek-145413-2.html

Obie drużyny po raz kolejny pokazały dziury w obronie i to było do przewidzenia. Natomiast, wybacz, ze sprostuję, to co napisałeś, ale zawsze ma znaczenie kto gra, niezależnie od kraju rozgrywek i poziomu rywalizacji. W przeciwnym wypadku Ty albo ja moglibyśmy wybiec na boisko w Lubinie w pierwszej 11.
Faktycznie byłem przekonany, że absencja Budzińskiego, o której nie było wcześniej wiadomo, a potem kontuzja Wójcickiego otwiera Zagłębiu autostradę do zwycięstwa. Tą okazję spartaczyli po grubym błędzie Małkowskiego i jakiejś rozsypce psychicznej, co poskutkowało stratą drugiej bramki po kolejnym błędzie obrony. Najbardziej było tę rozsypkę widać w ataku, gdzie przez blisko 90 minut gospodarze oddali tylko 1 celny strzał.
Szkoda, ze tyle osób wtopiło forsę u buków, bo mocno spadły kursy na początku meczu, gdy okazało się, że nie ma Budzińskiego, a potem, gdy kontuzji doznał Wójcicki, co oznacza, że kupowali zwycięstwo Lubina. :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Dzisiaj jeden z dwoch najwazniejszych do konca tego sezonu meczy dla LFC (nastepny z southampton rownie ciezki, pomimo wlasnego boiska), a mi rozum nie pozwala grac w strone The Reds... toc tam w watford mozemy na miche nawet wylapac... ma ktos sklady? Na flash jeszcze nie ma , a ja w robocie busy jestem
no ciężki mecz może być ale dla mnie Liverpool bierze to. Klopp wie o co idzie gra.
Confirmed #LFC team to face @WatfordFC: Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Origi
#watfordfc line-up v @LFC: Gomes (GK); Mariappa, Prödl, Britos; Janmaat, Cleverley, Doucouré, Capoue, Amrabat; Deeney (c), Niang.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
no ciężki mecz może być ale dla mnie Liverpool bierze to. Klopp wie o co idzie gra.

Confirmed #LFC team to face @WatfordFC: Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Origi

#watfordfc line-up v @LFC: Gomes (GK);
Mariappa, Prödl, Britos; Janmaat, Cleverley, Doucouré, Capoue, Amrabat; Deeney (c), Niang.
Dzieki bro! Ja w pre pykne chyba tylko Watford over 0.5, szukam pewniaka do dubla. Mam zle przeczucia... Gospodarze ostatnio stworzyli zamek ze swojego boja i graja na 0 z tylu, nam taki football nie odpowiada, ale licze na magie Kloppa i Filipka C. ;) licze takze, ze Firmino spapra 3 setki i na sprzedaz! ????
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Silkeborg - Aarhus, Dania Superliga over 2,5, kurs 3,88 sts. Jest to propozycja dla hazardzistów, jest 67 minuta, arcyważny mecz dla obu ekip, jest 0:1, goście muszą wygrać, żeby mieć szansę utrzymać się po tej rundzie. Gospodarze zrobią wszystko, żeby doprowadzić do remisu. Ale, gdyby Silkeborg wyrównał, będzie grał dalej, bo zwycięstwo gwarantuje im utrzymanie w Superlidze. Dla pozostałych proponuję over 1,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom