>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
1 mape wygrało G2 prawda? Sts mi rozliczyl przegrana no co za bukiety, wygrasz i jeszcze sie kłócić na czacie ...
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Nigdy nie zrozumiem takich działań. Czy kur... nie można byś normalnym użytkownikiem forum??? Ludzie szukają problemów na siłę. Ja jestem tu po to aby podzielić się opiniami, typami i wrażeniami. Wygląda mi to na robienie siebie celebryty bukmacherskiego. Żenada...
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Ja widzę tutaj niemożność sprzedaży typów/reklamy płatnej subskrypcji poprzez forum.
Oraz jak stwierdziłem w komentarzu pod tym postem brak pokory.
Na celebrytę to trzeba zasłużyć :p ale coś w tym jest :p
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Przez forum sprzedaż typów nie przejdzie, wystarczy poczytać regulamin. Idiota tego nie zrozumie, zresztą 95% użytkowników go nie czyta... Pokora to inna kwestia, ale ja już chyba jestem za stary aby to zrozumieć.
Admini i Modzi wg mnie wykonują bardzo dobrą robotę. To jest specyficzne forum i trzeba trzymać twarde zasady.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Z tym, że te 5% później na innych &quot; kooperacyjnych poradnikach na rzecz bukmacherów &quot; wymyśla historie nt. inwigilacji, oszustwach administracji co daje nie raz nieprzyjemne obrazy w myśleniu &quot; opinii publicznej &quot;.
Bynajmniej chłystkowki należy się Ban a pozostałym życzę spokojnej nocy.
Pozdrawiam.
Kreatywnie.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Bez powodu nic się nie dzieje. Zresztą jak mówiłem, zanim zaczniesz pisać to poczytaj regulamin, bo go akceptujesz przy rejestracji. Chcesz handlować typami, to załóż sobie stronkę albo konkurencyjne forum. Proste.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom