>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No witam kolege ????
Tomcio jak tam ten futsal wczoraj w nocy?
Argentyna wygrała ładnie ,Brazylia też weszło spokojnie ale sock mi uwalił sporą kase kupon wtemacie pokazany przegany ,nie tylko wygrane pokazuje jak inni ,ja jestem uczciwy :cool:

Tenisy mi wczoraj siadły 2 po 1.60 i 1.70 to 1.19 zawalił ???? taki urok jest Dawisa cup
Jak ktoś ma coś z tenisa to Poprosze i dziękuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
A mi hokej nawala 0-1 pewniak ale mam zw meczu na kuponie chyba ogarną san dogi bo jak nie kolejna wtopa będzie ,mam dosyć już tego co się dzieje w tym sporcie ????
Defox niegraj tenisa szkoda kasy
Dziękuje
Venezuela 3-1
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Pięknie Pavluchenkova! Chociaz, to były jej dwa oblicza, jakby grała jak w 1szym secie to gładko by poszło, ale coś nawaliło i miała duużo gorszy okres, w sumie Timea podobnie, w 2gim secie serwis siedział, natomiast w trzecim, jak tylko doszło do wymiany to węgierka traciła punkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To 3 tercja została San dogów oby wbili bo miazdża w stzrałach ,ale brak gola i jestem rozpaczony
Ktos gra Brazylia 1 połowa 2,5 1.53 kursik w marathomecie
ja mam pograne -4 tylko taka linia była umnie
Trzymajcie kciuki za mój hokej bo znowu uwale 19230 kurde i znowu bedzie trza nadrabiać ,jak ja tego nie lubie ????
 
D 319

defox

Użytkownik
Ostapenko szaleje, chyba jeszcze UE nie zrobila
Polecam Pedje Kristina na mecz, wyraznie lepszy, woczraj pokonal Zeballosa
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ostapenko szaleje, chyba jeszcze UE nie zrobila
Polecam Pedje Kristina na mecz, wyraznie lepszy, woczraj pokonal Zeballosa
Dziękuje bardzo ale zobacze jaki kurs czaje sie na anglia-chorwacja 4,5 o 5 grają kobitki i chyba za wszystko walne jak brazyliana wygra oby san dog wcisną bo huskies już 2-0
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Pistons poniżej 51.5 w 1 połowie @1.84
⛔⛔ Masakra, co zrobili Rockets, ale już wiem jak grać chyba te undery na drużyny po pierwszej kwarcie, zobaczymy
haha jeden punkt w sumie ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
San dog 2-1 wygraliw dogrywce kupon w grze
Ale BRAZYLIA -4 3-0 POTRZEBUJE 1 GOLA DO ZWROTU ,a najlepiej 2 żeby było git
I wszystko wale w Anglie -Chorwacja 4,5 1.24 dlamnie pewniaczek hokej powinno być po 1 tercji 2 gole najmniej chorwatki są słabe 2 porazki mają na 2 meczach
Brazylia 4-0 mam zwrot przy takim wyniku
6-0 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kerber 2 set co myślicie w tenisie??
Nie daje tenisa nic lepiej oglądać bez stawiania ,tylko na konkursie wywaliłem al in na 1 stronie ,ale mała nagroda za 1 miejsce 100 dają na buka ,to dziękuje ja się wole pobawić na konkursie niź wygrać
Liczy się moja kasa co gram wbuku i Dziękuje :cool::]:spokodfhgfh:????
Spotkanie Typ Kurs Wynik
TenisKerber A. - H. Watson 1 1.27 :
Stawka: 29731.38Kurs: 1.27Wygrana: 37 758.85
Takie coś w konkurs wpakowałem al in :cool::]????????:eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom