>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mozna anulowac wyplate w STS&#39;ie ?
Można, ale tylko na chacie, przynajmniej ja kiedyś tak anulowałem (na moje nieszczęście, bo dobrych skutków to nie miało, bo kupon był przegrany :jezora ???? . Tylko to już było zanim STS wprowadził szybkie wypłaty. Jeśli nie masz konta w bankach, które obsługują szybkie wypłaty, to rano możesz dobijać się na chat sts&#39;a i się uda, a jeśli masz w banku, z którego wypłacają w pół godziny to też nie problem, bo zaraz wypłata dojdzie i możesz zrobić depozyt ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Futsal. Copa America. Argentina
2:00 Argentina - Bolivia -2 1 połowa 1.85
Powinni wygrac 2 a w najgorszym wypadku zwrot
Pozdrawiam nie moja dziedzina ale warto zaryzykowac moim zdaniem za drobne oczywiście
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Sups pisze na stronie jest 4-4 w 2 secie i przerwany
Dziękujemy za usunięcie wpisów
Argentyn ajedziemy -2 Połowa prosimy wygrać 4-0 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje to Grychuds się nie popisało na 4,5 i 5,5 trudno ale under 8,5 wejdzie śmiało
Zaraz Argentyna gra oby dała zarobić ,bo coś ten hokej nie przewidziałem na gole ale przewidziałem zw meczu ale narazie 1-0 i jeszce 3 tercja więc tylko underek siądzie ,ale jest spoko nocka
Pozdrawiam ,mACIE COS CIEKAWEGO JA EMELEC 1,5 MAM POGRANE JESZCZE na nockę a jutro hokeje sie biore ,ale odpuszczam towarzyskie cieżkie mecze ,niema faworytów w nich wyrównane drużyny grają ,może na owerki spróbuje ale nie jestem przekonany do tych hokeji ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Futsal. Copa America. Argentina

2:00 Argentina - Bolivia -2 1 połowa 1.85
Powinni wygrac 2 a w najgorszym wypadku zwrot

Pozdrawiam nie moja dziedzina ale warto zaryzykowac moim zdaniem za drobne oczywiście
4-1✅
Dziękujemy kto zagrał
 
L 237

lookash

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio z uni ? Wczoraj wplaciłem skrillem, pogralem trochę, chciałem wypłacić tą samą metodą i patrzę ze mogę tylko na konto ? Mogą odblokować skrilla, jest sens pisać ? Na konto już bezpośrednio z buka nie wypacalem parę lat i tu pytanie czy po ostatnich zajsciach nawet kwota nieduża ok 1k jest bezpieczna prosto z uni na konto ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wypłacał ktoś ostatnio z uni ? Wczoraj wplaciłem skrillem, pogralem trochę, chciałem wypłacić tą samą metodą i patrzę ze mogę tylko na konto ? Mogą odblokować skrilla, jest sens pisać ? Na konto już bezpośrednio z buka nie wypacalem parę lat i tu pytanie czy po ostatnich zajsciach nawet kwota nieduża ok 1k jest bezpieczna prosto z uni na konto ?
Ja zleciłem wczoraj dwie wypłaty i czekam na nie, a w świetle tego co się aktualnie dzieje, niepokoi mnie trochę to, że ich strona nie działa
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Na konto wypłacam. Kwoty max do 1500, nigdy dotąd nie bylo problemów. Wypłata max na drugi dzień roboczy zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom