>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Urugway 5 set 1.45 biorę ,musi wejsć ,takiej okazji nie zmarnują
Audi dziękuje wezme 5 set ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje nieznam się na siatce dlatego spytałem ,ale jak nie wejdzie nie będe protestował jak nie wejdzie ,już dzisiaj sporo umoczyłem na siatce Greckiej I HOKEJA
Dziękuje bardzo wszystkim za podpowiedź
6-3 chyba nie przegrają ufffffffffffffff
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Dziękuje nieznam się na siatce dlatego spytałem ,ale jak nie wejdzie nie będe protestował jak nie wejdzie ,już dzisiaj sporo umoczyłem na siatce Greckiej I HOKEJA
Dziękuje bardzo wszystkim za podpowiedź
Te drugie i trzecie greckie już się nauczyłem że są nic nie warte.
Za duże runy
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzięki bbadii ja lubie hokeja grać ale nie Szwedzkiego tylko Canadyjski bo tam zawsze sporo goli ładują ,a wczoraj miałem załamanke jak zobaczyłem że tylko Vasteras stzrelił 1 gola a miałem 1,5 trudno czekma na 1 i 3 jak wejdzie wypłacam kase i zostawiam końcówkę ,żeby mieć to co wczoraj przelałem na buka i będe dalej grał jak nie zablokują
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobra, Urugwaj do kasy ale tyle ile one mi dziś zdrowia zabrały to w senatorium by mi nie dali :v
Gratulacje dziękuje za typ skorzystałem jako 5 secik ✅:spokodfhgfh:????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
wszysyc sie śmali ze Szlachcica , ze tlyko on gra u ruskich , a teraz wszyscy prawie będą ???? na mecz Kyrgiosa wiecej opcji niz w bet365 jest
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Czy w 1xbet pkt 14 regulaminu do bonusu powitalnego mówi o tym że po obrocie bonusu do konta zostanie dopisanie max wartość tego bonusu? Tzn jeśli wpłacę 400 zł dostanę tyle bonusu, zrobię obrót i np będę miał 600 zł czy cokolwiek więcej niż 400 to i tak dopisza mi tylko 400?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak się czujecie bez beta? ???? Trochę lipnie, ja myślałem że tylko do konta się nie da zalogować, a strona będzie śmigać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom