>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
D 570

duff999

Użytkownik
Przychodzicie do banku wplacacie 500zl kobieta zamiast 500 wplaca Wam przez pomylke 5000. Co robicie?
Nie jest to wielka kwota ,ale lekki dylemat moralny ????
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Przychodzicie do banku wplacacie 500zl kobieta zamiast 500 wplaca Wam przez pomylke 5000. Co robicie?

Nie jest to wielka kwota ,ale lekki dylemat moralny ????
Nawet gdybys to wyplacil, to nic Ci to nie da. Jest to pomylka banku, ktora raczej szybko zweryfikuja i odbiora, co swoje. Jedyna linia obrony, ktora moglbys przyjac, to ze &quot;nie zauwazyles&quot;, tak czy siak upomna sie o swoje, wiec moze lepiej zrobisz, jak sam to zglosisz.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przychodzicie do banku wplacacie 500zl kobieta zamiast 500 wplaca Wam przez pomylke 5000. Co robicie?

Nie jest to wielka kwota ,ale lekki dylemat moralny ????
Prędzej czy pózniej pewnie sie kapnął i bedą kazali zwrócić/odciągnąć z konta jeżeli to bank macierzysty. Chociaż raz miałem głupia sytuacje z bankomatem, gdzie 2 lata temu wypłacałem 50 złotych a wypłaciło mi 150 zł w 50siatkach i myslalem, ze z konta mi odciągną, czy cos ale do dzisiaj sie nie upomnieli ????
 
L 6

loder2222

Użytkownik
Przychodzicie do banku wplacacie 500zl kobieta zamiast 500 wplaca Wam przez pomylke 5000. Co robicie?

Nie jest to wielka kwota ,ale lekki dylemat moralny ????
Moim zdaniem jeśli tą kwotą miałaby być obarczona ta pracownica to jednak bym się przyznał ale jak bank pokrywać miałby te straty to chyba bym milczał, tak mi się zdaje
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Przychodzicie do banku wplacacie 500zl kobieta zamiast 500 wplaca Wam przez pomylke 5000. Co robicie?

Nie jest to wielka kwota ,ale lekki dylemat moralny ????
nie mialby skrupulow w tej sytuacji, banki i tak nas rzezbia ladnie:cool:
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
nie mialby skrupulow w tej sytuacji, banki i tak nas rzezbia ladnie:cool:
Niby tak, ale raczej nie ma opcji, ze to nie wyjdzie wedlug mnie.
100,200 zl to jakos mozna &quot;ukryc&quot;, ale 4500?
Tym bardziej, ze bardzo latwo dojsc gdzie sie to &quot;podzialo&quot;.
 
D 319

defox

Użytkownik
Boserup jaka idiotka;D do momentu jak przelamania przegrala jeden pjnkt przy swoim serwisie. Przelamala i teadycyjnie jeblo w leb
 
D 570

duff999

Użytkownik
Haha taka w porzadku ????
Postanowilem zwrocic kase ,ale chwile poczekam zobacze co będą robić. I jak się zachowają. Podpisalem swistek na ktorym mam slownie moja wplate 5k ???? To moj pierwszy bank i mialem z nimi sporo przygod gdzie nigdy nie byli skorzy do pomocy , ale sumienie mi nie pozwala sobie tego przywlaszczyc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom