>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Pozwolę sobie udzielić małej rady niektórym czytającym, tak po prostu od siebie. Jest aktualnie 8 meczy piłki nożnej na live... Nie szukajcie na siłe i nie wybierajcie &#39;najlepszego do gry&#39;, bo często nawet najlepszy nie jest wystarczający. Czekajcie na więcej meczów, w którym bramki są dużo, dużo pewniejsze. Tak się traci hajs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Chyba kogoś pogrzało, choć nie gram skoków to dzisiaj jakieś przeczucie a wiedziałem, że buki oszaleją po wczorajszym skoku Stocha. Jeżeli odbędą się obydwie serie, to nie mogę uwierzyć żeby Polak w takiej formie w jakiej się dzisiaj znajduje oddał dwa tak dalekie skoki. Ostatnio ustawiany w parze z Żyłą a dzisiaj z Kraftem czy Stjernenem. Ten drugi w bardzo dobrej formie, skacze daleko a do tego u siebie. Pobieram bez pytania. Z stawką ostrożnie.
Stoch - Stjernen 1.85 Uni
✅
A teraz grywam w stronę Gent&#39;u. Coś czuję, że to będzie podobne spotkanie do tego Atletico - Leverkusen, gdzie pierwszy mecz wiadomo jak się zakończył a wczoraj dzięki Oblakowi, Hiszpanom udało się zremisować. Genk nic nie musi, mają bardzo dobry wynik i spokojnie sobie zagrają z tyłu.
Genk - Gent X2 1.83
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
over 5 (az) żk w Manchesterze @1.90 wydaje sie nieglupie. mazeika sporo pokazuje w pucharach, w pierwszym meczu 6 kartek, rusy powinny sie postawic, a i manchester nie bedzie przebieral w srodkach po ostatnim meczu z chelsea
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Azjan 6 kartek @1.85 w Amsterdamie sie wydaje spoko. Sedzia spoko kartkuje, Ajax duzo kartek lapie, a i Kopenhaga broniac wyniku nogi nie odstawi.
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Z tego co chłopaki się wypowiadali to lepiej 2:0 po 2 pierwszych setach i w to bym nawet uderzał

Galata 2:0 @4 ⛔
już rozliczyłem na minus, a jednak ogarnęły i mamy ładny ✅

ogląda ktoś mecz? dajcie znać jakim składem Galata wyjdzie na 3 seta

Stoch z Eisenbichlerem ⛔ :/
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Na dziś kartki w Amsterdamie niezła opcja. Sędzia Słowak mecz ważny dla gospodarzy Kopenhaga nie będzie kalkulować muszą utrzymać zaliczkę z 1 spotkania. Wg mnie będzie gorąco.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ale jak sie jest uzaleznionym to sie na siłe chce odegrać albo masz passe i jesteś ponad bykmacherem (tak myslisz)
no to juz trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy robie to dla hajsu czy zeby sie zaspokoic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom