>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
myslac w ten sposob dojdziemy do wniosku ze powinno sie zdelegalizowac np. ruch drogowy bo umozliwia lamanie prawa????
Dlaczego na świecie nie ma organizacji organizującej walki, gdzie zwycięzca schodzi z maty, a przegranego zamykają w trumnie?

Z tego samego powodu w Polsce nie będzie bet365.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Jest drugi taki bukmacher który ma opcje zamknięcia, bogaty wybór na live i esporty czy będę musiał zakończyć przygodę wraz z wycofaniem sie b365 :/
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Panowie co sie dzieje z Janukiewiczem? Bo mi transfermarkt pokazuje ze w rezerwach nawet nie gra. Jakis klub kokosa czy co?
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Fener o klasę lepszę, można wchodzić grubo według mnie, teraz już troche małe kursy, ale raczej warto coś grać pod nie
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Fener o klasę lepszę, można wchodzić grubo według mnie, teraz już troche małe kursy, ale raczej warto coś grać pod nie
Mówiłem już to po pierwszym secie hehe
Jak będzie kurs ponad 2 na wygraną seta przez Fenerbahce to wchodźcie śmiało bo Eczacibasi się zatrzymało na pierwszym secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 4,4K

oth

Użytkownik
Mówiłem już to po pierwszym secie hehe
Jak będzie kurs ponad 2 na wygraną seta przez Fenerbahce to wchodźcie śmiało bo Eczacibasi się zatrzymało na pierwszym secie
Zgadza się, już ładnie na nich wygrałem. A co z tą Ostravą ? wydaje się, że też pierwszy set troche złudny.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zgadza się, już ładnie na nich wygrałem. A co z tą Ostravą ? wydaje się, że też pierwszy set troche złudny.
To są Czechy, ja już się nauczyłem że tam na faworytów się nie gra ???? Ostrava jest w stanie u siebie ugrać seta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom