>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Panowie, mam pytanie. Da się gdzieś zamówić pakiet canal plus sport na urządzenia mobilne? W domu mam cyfrowy Polsat, wiem że na stronie player&#39;a można kupić za parę złoty pakiet eleven, ale nigdzie nie znalazłem czegoś takiego z canal plus sport (wiem, że jest apka ale trzeba już być abonentem nc+)
jest cos takiego jak gold vod mają apkę mobilną działa na zasadach jak wizja tv ale dużo bardziej awaryjni
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Tak się zastanawiam kto jest w meczu Janković - Falconi najżałośniejszy. Janković że taka słaba, Falconi że z tą słabą Janković nie może wygrać czy ja że mam tą Janković na kuponie ????
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Tak się zastanawiam kto jest w meczu Janković - Falconi najżałośniejszy. Janković że taka słaba, Falconi że z tą słabą Janković nie może wygrać czy ja że mam tą Janković na kuponie ????

Nie tylko Ty masz, na szczęście kabaret się skończył!!! Ufff, nigdy więcej do kuponu nie dodaje Jelenia...
Jedna i druga może konkurować z PSG o najżałośniejszy mecz sezonu. Dawno tylu niewymuszonych błędów nie widziałem.

Ps. Zagrałbym Lepchenko ze Shvedova, ale wystarczy mi na dziś emocji przez tenis kobiet. Dobrze, że Jelena wygrała, to hajs sie zgadza ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać bo nie moge znaleźć w dziale, ile czasu idą pieniądze z buka na skrill i ze skrilla przelewem na konto bankowe?
Kilka godzin temu robiłem taką transakcję. Z Bet365 na skrill wypłacone około 01.00 doszło 06.20
Z skrilla wypłacone o 16.00, następnego dnia do południa kasa na koncie bankowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom