>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
wp76 911

wp76

Użytkownik
5min temu taki kurs miałeś na sam awans Barcy ????
Teraz brakuje tylko 1 bramki, dogrywka na korzysc Barcy. Nie stawiałem wcześniej, bo myślałem, że PSG po przerwie zagra lepiej. Nic z tych rzeczy
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Jak wyglądała ta ręka, bo akurat tej sytuacji nie widziałem? Sędziowie dobrze sędziują dzisiaj w Barcelonie
Taka od ramienia do pięciu palców.

Robiąc wślizg zatrzymał piłę ręką, poleciała na róg (?), ale jeżeli upadającego gracza PSG można posądzić o spowodowanie karnego, to i upadającego Marszczerano można ????
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Teraz brakuje tylko 1 bramki, dogrywka na korzysc Barcy. Nie stawiałem wcześniej, bo myślałem, że PSG po przerwie zagra lepiej. Nic z tych rzeczy
Ale mój typ Barca do zera 3,75 cały czas w grze ;)
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Robiąc wślizg zatrzymał piłę ręką, poleciała na róg (?), ale jeżeli upadającego gracza PSG można posądzić o spowodowanie karnego, to i upadającego Marszczerano można
Musiałbym zobaczyć filmik, co do karnego dla Barcelony to w 100% słuszny. Tutaj nie ma żadnego znaczenia czy się poślizgnął i wpadł na niego przypadkiem, ma znaczenie, że nie miał szans dojść do piłki, a Neymar miał. Dla ludzi którzy mało się znają na zasadach piłki nożnej to faktycznie może być karny z dupy, ale takie są zasady i decyzja bardzo dobra. Jedyne co, to nie pamiętam jaka była odległość piłki do bramkarza, ale z tego co mi się wydaje to Neymar miał bliżej ????
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Musiałbym zobaczyć filmik, co do karnego dla Barcelony to w 100% słuszny. Tutaj nie ma żadnego znaczenia czy się poślizgnął i wpadł na niego przypadkiem, ma znaczenie, że nie miał szans dojść do piłki, a Neymar miał. Dla ludzi którzy mało się znają na zasadach piłki nożnej to faktycznie może być karny z dupy, ale takie są zasady i decyzja bardzo dobra. Jedyne co, to nie pamiętam jaka była odległość piłki do bramkarza, ale z tego co mi się wydaje to Neymar miał bliżej ????
Pytanie ino kto tu bardziej na kogo wpadł, bo to, że Neymar szukał dotyku, to chyba sam nie masz wątpliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom