>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
verno 680,5K

verno

Znawca - Hokej
apropo meczu Barca vPSG, robie w fortunie, dzisiaj to był jakiś cyrk ???? ludzie nie mają mózgu nic, a tlumaczenie czegokolwek mija się z celem ???? na każdym kuponie Barca, kurs zbity w ciągu dnia z 12 na 8, a oni dyskutuja że przesadzony i tu luzno 4:0 / 5:0 bedzie ???? mówie im że buk ich podpuszcza,bo nawet eski wysyłali do klientów żeby zagrać ???? a w tym samym czasie kurs na PSG z 7 do 5.50 hahah ???? no co za wiara

PSG @ 7 rano
PSG over 1,5 gola @ 2.75

ogień 0:7

ps kibicuje Barcy od czasów Gaala ????

pozdro !
Uważaj jak jutro przyjdą po wypłatę i będą się z Ciebie śmiali ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie wiem czy była w historii drużyna, która wygrywając u siebie 4:0 w pierwszym meczu w drugim meczu grała pod taką presją...
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
lecisz po value czy dortmund wyglada srednio? zamyka mi spory kupon awans niemcow
Dortmund dominuje ale nic z tego nie wynika. Jak Benfica strzeli to myślę że awansują. Dembele się gotuje, jeszcze jeden faul i mam nadzieję wyleci.
Szanse oceniam 50/50 więc raczej value.
 
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
Zamiast wyjść normalnym ustawieniem na Barc, strzelić gola i zabić mecz to oni autobus ustawiają, teraz trzeba zagrać na awans barcy
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślę, że po takie 1 połowie nie można nie sprobować...
BARCELONA AWANS @ 4,00 całoR.
Tak jak pisałem w dziale. Gryzą trawę i piasek pod trawą. Moim zdaniem PSG za taką postawę jak w 1 połowie prosi się o odpadnięcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom