>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
W sobotę tylko Tsonga, wczoraj tylko Konta zawalili fajne kupony z tenisa

To może dzisiaj się uda. Poszło


Tenis - Indian Wells

Tomas Berdych vs Yoshihito Nishioka 1 @ 1.22
David Goffin vs Albert Ramos-Vinolas 1 @ 1.20
Stan Wawrinka vs Philipp Kohlschreiber 1 @ 1.36
Angelique Kerber vs Pauline Parmentier 1 @ 1.10
Lucie Safarova vs Venus Williams 1 @ 1.53
Madison Keys vs Naomi Osaka 1 @ 1.44

@ 4.87 Bet365

Nie chcę krakać no i może Ci się uda, życzę Ci tego, ale na Williams bym uważał. Ona ma prawie że 40 lat, ale umiejętności nadal genialne. Po jej meczach można dostrzeć że &quot;człapie&quot;, ale to jest profesor tenisa, wie jak wygrywać mecze, za to Safarova wczoraj mnie nie przekonała z Vandeweghe, straciła seta i nie grała na tyle żeby dziś łatwo ograć Venus.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
4 kwarta @ Adadolu Efes wygra 3 punktami lub więcej @ 2.40 też można wchodzić.
4. kwarta w garbage time, gdy wychodzą rezerwy, na ławce impreza i wszyscy czekają na gwizdek, prysznic i bzykanko po meczu z panną to zły okres na typowanie ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
4. kwarta w garbage time, gdy wychodzą rezerwy, na ławce impreza i wszyscy czekają na gwizdek, prysznic i bzykanko po meczu z panną to zły okres na typowanie ????
miałem to samo pisać ???? Wychodzą rezerwowi rezerwowych, ci którzy prawie w ogóle nie grają ????
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Buyukcekmece fatalna passa. Brak obwodu i dziś także nie potrafią sklecić prostej akcji przeciwko dobrej obronie Anadolu. Ostatnie spotkanie 61:91. Efes jest pod każdym względem lepszą drużyną. Gospodarze ani bez mocnego front courtu ani strzelców obwodowych. Porażka dla mnie dziś -30.

Pograne przed meczem -12 grubo ale jak to oglądam to dorzucam jeszcze
ANadolu Efes -25.5 1.90 GL



stream do meczu (obecnie HT) http://live.robinwidget.org/streamvideo8/buyukcekmece-vs-anadolu-efes-live-stream-156229.html


✅✅✅ zgodnie z planem
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
za drobne Al Salibiheat +6.5 bet365 1.85
Linia początkowa dla gospodarzy -4.5 bodajże teraz run gości i obecnie 4:11
value
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom