>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Milano set na lajcie, Skrimov na koniec zamiótł zagrywką, dorzucił 2 asy
jak na zagrywkę wchodzi Skrimov, Hoag, Sbertoli czy De Tagoni to Latina zazwyczaj przynajmniej pkt traci.
Milano bierze mecz!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jakieś typy na drugą sesje finału snookera? Over 17.5 frame? Czu iść w stronę FU? Bo wczoraj wyszedł z ciężkiego bagna i uratował mi kupon a Trumpp nie wydaje się być jakiś bardzo pewny
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
MILANO 4 set kurs 2,62 :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Oszalelil???!!!
Z pocalowaniem ręki
toż przyjęcie Penchev, Ishikava to sobie może ???? rozstrzelają ich szybkio
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
???? Johnson - Anderson typ 1 kurs 1.72 Bet-at-home
(Dodaję ten typ trochę wcześniej ,ponieważ może mnie nie być potem na forum ,a meczyk powinien odbyć się około godziny 23:55.Pozdrawiam)
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
To wiem ale ja nigdzie nie mogę tego poszukać. Gdzie to sprawdzić? Może przez to że ja na komórce
Wchodzisz po prawej w wyszukiwarke zawodnikow, wpisujesz nazwisko jakie Cie interesuje a potem ukazuje sie jego profil a pod nim masz wyszczegolnione jego osiagniecia w aktualnym turnieju.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
MILANO 4 set kurs 2,62 :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Oszalelil???!!!
Z pocalowaniem ręki
toż przyjęcie Penchev, Ishikava to sobie może ???? rozstrzelają ich szybkio
2 serwisy Hoaga i kurs spada na 1,8 ???? tyle z tego ???? a to dopiero początek
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
kto nie złapał te 5,5 to b.duże VALUE przy tej grze, chyba że te kursy początkowe stąd, że buki coś wiedzą.
Skrimov na zagrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
ale mnie ten bet wkurwia, ciągle pomyłki w pokazywaniu wyników, możliwośc zamykania niby jest ale nie ma jak klikniesz, żenujące to jest, podejrzewam ,że gnoje wiedzą jak to naprawić ale celowo robią w huja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom