>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
A wygrywa Pogoń cymbale ? a BTTS jest z typów dnia, hazardzisto
No, ale sam pisałeś, że nie warto w stronę Pogoni, wskazując, że bramki raczej w tę stronę nie padną. Widzę, że im kibicujesz, więc pierwsza rada nie warto stawiać nic w meczach ulubieńców. Dobrze piszą, że byłeś zabezpieczon w dwie strony i jaki by wynik nie był, byś pewnie plus napisał. Jeżeli nie to przepraszam, ale sam byś chyba nie chciał, żeby ktoś rozliczał typy wg własnego uznania. To dla dobra wszystkich
 
portowiecmks 5,3K

portowiecmks

Użytkownik
No, ale sam pisałeś, że nie warto w stronę Pogoni, wskazując, że bramki raczej w tę stronę nie padną. Widzę, że im kibicujesz, więc pierwsza rada nie warto stawiać nic w meczach ulubieńców. Dobrze piszą, że byłeś zabezpieczon w dwie strony i jaki by wynik nie był, byś pewnie plus napisał. Jeżeli nie to przepraszam, ale sam byś chyba nie chciał, żeby ktoś rozliczał typy wg własnego uznania. To dla dobra wszystkich
typowy polaczek, komuś wejdzie to trzeba zazdroscic i sie doczepić. Pisalem tu o jakims typie na Pogoń? NIE. Mój jedyny typ to BTTS ktory jest w typach dnia. TU nic nie podawałem na żywo. Wiec jak bylem w dwie strony zabezpieczony ?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
typowy polaczek, komuś wejdzie to trzeba zazdroscic i sie doczepić. Pisalem tu o jakims typie na Pogoń? NIE. Mój jedyny typ to BTTS ktory jest w typach dnia. TU nic nie podawałem na żywo. Wiec jak bylem w dwie strony zabezpieczony ?
W temacie typy na żywo rozliczamy typy które podaliśmy w tym temacie tj. na żywo, nie typy z innych działów. Do tego wszyscy powyżej mieli zastrzeżenia. Nikt tu nikomu nie zazdrości, a jedyną osobą która sieje ferment i zamieszanie jesteś ty. Proszę o zakończenie dyskusji w dziale i załatwić takie sprawy poprzez prywatne wiadomości. Każde kolejne prowokacje będą skutkowały ostrzeżeniami (tyczy się to wszystkich) . Pozdrawiam
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Jak to w stsie jest skoro mecz gambit rogue został przełożony i dziś nie grają? Rozlicza bez tego zakładu ako czy muszę czekać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom