>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
No i turaski już remis, oby ugrali tego seta, a potem lekko po mecz - przy tych składach nie może być inaczej...
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
???? dzięki za wypowiedź, ale chyba nie wychodzi
Nie wiem jak to odebrałeś, ale jak tylko zobaczyłem składy to cały dozwolony budżet na seta po 1.6, 2,2 i 3,6 oraz na 3:0 po 4.95. Ale przy 12:16 i widząc jak ich klepie zaksa nie wierzyłem, że to może iść w drugą stronę:p
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nie wiem jak to odebrałeś, ale jak tylko zobaczyłem składy to cały dozwolony budżet na seta po 1.6, 2,2 i 3,6 oraz na 3:0 po 4.95. Ale przy 12:16 i widząc jak ich klepie zaksa nie wierzyłem, że to może iść w drugą stronę
3,40 na 1set. Istanbulu złapałem.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Zaksa rezerwą wyszła! Istanbul 1. set @1,83 4/10
✅

Ale ogórki z tego Istanbulu, Zaksa ich rezerwą pojedzie Ruzie nic nie, mareszal teraz chyba z 3błąd? Kto pograł ze mną seta dla kebabów to bardzo przepraszam.

Próbujemy Zaksa 3:0 @5,5 1/10
⛔

Pierwszy set ugrany, niepotrzebna panika :eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
3,40 na 1set. Istanbulu złapałem.
Jeśli zaksa tu nic nie pozmienia kadrowo, to tu nie ma prawa być inaczej niż 3:0. Sami francuzi z tureckiej ekipy powinni załatwić sprawę, no i serwis w dwójkę banach/semeniuk.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jeśli zaksa tu nic nie pozmienia kadrowo, to tu nie ma prawa być inaczej niż 3:0. Sami francuzi z tureckiej ekipy powinni załatwić sprawę, no i serwis w dwójkę banach/semeniuk.
właśnie boję się 3:0 żeby nie wpuścił w 3.secie innych do gry bo coś ugrają, ale z drugiej strony po co im się pocić
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie wiem jak się ten mecz skończy, ale ładnie się podpaliliście na tą Zaksę. Najpierw gramy na Turków bo Zaksa rezerwa, za chwilę jednak nie jedziemy grubo na Zaksę bo Turcy słabi, tak jakby 3-4 punkty przewagi w pierwszym secie miały być decydujące. Totalny no bet dla mnie, ZAKSA pomimo frajersko oddanego seta może tu coś ugrać, bo &quot;Turcy&quot; są naprawdę nierówni. Tylko, że właśnie teraz jest sens to zagrać jak coś, a nie w połowie I seta przy 3-4 pkt przewagi Kedzierzyna po jakimś nędznym 1.72.
 
domell 454

domell

Użytkownik
KNOWLE/MELZER @3,40
Mi osobiście styka zarobku na dziś ale może ktoś skorzysta.
E: Rozliczę wieczorem. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom