>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Powiem krotko: nie gram tenisa od kilku dni (ot sporadyczne bety za grosze, ale nie licze tego do powaznej gry) i dawno nie bylem na takim plusie w ramach calego tygodnia. Koszykowka i pilka nozna, tam jest kasa!! ????
NIE GRAC TENISA! ????
tez potopilem nieraz na tenisie, ale kusi jak ogladam wta i babki nie umieja serwowac a na przelamanie gema jest 2.40 ;)
albo dzisiaj specjalnie czekam na 23 bo w Acapulco beda spotkania i tam beda grac pod slonce straszne tak jak wczoraj idzie na tym zarobic
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
tez potopilem nieraz na tenisie, ale kusi jak ogladam wta i babki nie umieja serwowac a na przelamanie gema jest 2.40 ;)
Dokladnie, tak czasami tez gram, ale juz za grosze. Robie test od tygodnia, gdzie main bety to koszykowka i pilka nozna i na razie jak na mnie to idzie swietnie. Juz o tym pisalem, ale powtorze moje zalozenie: druzyna skladajaca sie z 11 zawodnikow badz 5 koszykarzy z mozliwoscia zmian ma mniejsze szanse dostania kontuzji mozgu niz 1 czlowiek z rakieta ????
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
ja bym zamykal lepszy wrobel w garsci... ????
ale moge byc stronniczy bo mam Napoli lub x pograne &quot;D
Pewnie, puścisz za to 10 podobnych zakładów. Ale Lincoln ma lepsze 2 połowy.. Sam decyduj. Gratuluje typów
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik

ni to zamykać
ni kontrować... :;/:
jeszcze ten Lincoln 1 miejsce z ostatnim Yorkiem przegrywa :;/:
Zamykaj, wynies smieci, jak wrocisz bedziesz mial prawie 5 stowek na koncie!!
Bo Lincoln na 90% ci to udupi i nic nie bedziesz mial.
Pomysl, bedziesz mial kase na 10 takich tasm, warto!! ????
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Zamykaj, wynies smieci, jak wrocisz bedziesz mial prawie 5 stowek na koncie!!
Bo Lincoln na 90% ci to udupi i nic nie bedziesz mial.
Pomysl, bedziesz mial kase na 10 takich tasm, warto!! ????
vhyba tez sobie czasem pogram te tasiemce, valentine cos tam ugral ostatnio, ten wyzej tez cos tam ugral, jest coraz wiecej tenisa jest w czym wybierac
szkoda tylko ze mam szczescie do topienia pewniakow, lepiej idzie mi szukanie niespodzianek :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom