>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
K 77

koshinhoo

Użytkownik
To sie bet popisał dziś na typy z siatkówki pań lm, police linia pktowa jak u mezczyzn, handicapow na zurich-krasnodar ani fenerbache-st raphael nie ma...
 
5567 719

5567

Użytkownik
✅✅
5gol @1.70~
6gol @1.70~
7gol @1.70~
8gol @1.61 i 2.00
Willem -3 @3.10

5/5 MECZ CYRK $$$$$$✅✅✅:cool:
Kurde nie chce wyjść na policjanta, ale znowu zapomniales rozliczyć nocnego NHL podawanego tutaj? No kurde no, trzymajmy sie jakichś zasad panowie... Albo rozliczamy wszystko, albo dajmy sobie spokój i napiszmy wprost, ze rozliczamy tylko plusiki. Mnie takie cos razi po oczach. Wiem, wiem, zaraz napiszesz, ze poszedłeś spać juz... ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kurde nie chce wyjść na policjanta, ale znowu zapomniales rozliczyć nocnego NHL podawanego tutaj? No kurde no, trzymajmy sie jakichś zasad panowie... Albo rozliczamy wszystko, albo dajmy sobie spokój i napiszmy wprost, ze rozliczamy tylko plusiki. Mnie takie cos razi po oczach. Wiem, wiem, zaraz napiszesz, ze poszedłeś spać juz... ;)
od dzis jestes policjantem:p
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Kurde nie chce wyjść na policjanta, ale znowu zapomniales rozliczyć nocnego NHL podawanego tutaj? No kurde no, trzymajmy sie jakichś zasad panowie... Albo rozliczamy wszystko, albo dajmy sobie spokój i napiszmy wprost, ze rozliczamy tylko plusiki. Mnie takie cos razi po oczach. Wiem, wiem, zaraz napiszesz, ze poszedłeś spać juz... ;)
POLICJANT! Tak serio rozliczam wszystko, czasem może się coś zdarzyć ale nie przesadzajmy &quot;poszedłem spać&quot; i nie mam zamiaru szukać 10stron swojego postu a w swoim temacie rozliczyłem te NHL normalnie, rozumiem też nie lubię jak ktoś nie rozliczy minusa ale dużo typów tu podaję i praktycznie wszystko rozliczam lecz czasem coś się przeoczy także jak mówiłem, nie przesadzajmy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5567 719

5567

Użytkownik
POLICJANT! Tak serio rozliczam wszystko, czasem może się coś zdarzyć ale nie przesadzajmy &quot;poszedłem spać&quot; i nie mam zamiaru szukać 10stron swojego postu a w swoim temacie rozliczyłem te NHL normalnie, rozumiem też nie lubię jak ktoś nie rozliczy minusa ale dużo typów tu podaję i praktycznie wszystko rozliczam lecz czasem coś się przeoczy także jak mówiłem, nie przesadzajmy...
Dziwnym trafem nigdy nikt o plusach nie zapomina. A róbta co chceta...

Czekam na jeszcze jednego ancymonka hehe.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Dziwnym trafem nigdy nikt o plusach nie zapomina. A róbta co chceta...

Czekam na jeszcze jednej ancymonka hehe.
Tu się mylisz bo jeśli podawałem w nocy NHL i poszedłem spać a był plus to rozliczałem tylko u siebie w temacie, tutaj tego nie szukałem, jak chcesz możesz za mnie rozliczać jak tak Cię to boli.
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom