>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak jak piszesz paka jest konkretna. Ciśnienia również jest wysokie, bo jest ogromna szansa na zgarnięcie dubletu. Nie można sobie pozwolić na głupie błędy i straty punktów, nie na tym etapie. Poznańska Lokomotywa jest rozpędzona, więc liczę że dziś zgarną kolejne 3 punkty.

Od siebie polecam:

Lech win 2.10
Lech over 1.5 2.20
Bwin


JAZDA KOLEJORZ!!!
✅✅

Lokomotywa pędzi dalej!!! Po majstra!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
To gratuluję ???? Podejrzewam że ako jeszcze bardziej podskoczyło dzięki temu ^^. Benfica powinna na 99% ogarnąć bez problemów. LM dopiero za 1,5 tyg. teraz przerwe mieli, grają u siebie, h2h ciągle na plus ????
Niestety ale w las palmas już dawno powinny być bramki. Nieskuteczność gigantyczna
Najgorsze, że nie w 365 grane to nie można zamykać. Gratuluje Tobie za te typy, ja po prostu tylko coś zmienilem :grin:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Tetteh w miejsce Trałki i Wilusz utrzymał skład po tych dwóch dobrych meczach i Jevtić od początku. Wydaje się, że wszystkie 3 decyzje na plus. A na ławce jeszcze do wyboru Robak, Pawłowski czy Radut. No paka niesamowita w Poznaniu się zrobiła.
Lech -0,25 @1,9 na mocniejsze granie
Lech gol w 1 połowie @2
Lech over 1,5 @2,2
wszystko Bet365
Nie widzę ratunku dla tego zestawienia defensywy w Pogoni
3x✅ Leszek trzeci mecz 3-0. Nie pamiętam od dawna by ktoś taką serie walnął, w tym dwa 2 wyjazdy trzeba zaznaczyć
Ja jeszcze mam przed oczami meczu Werderu na Augsburgu, też wygrywali w 65&#39; by do końca meczu oddać na 3-2.
Doczekałem się Wolfsburg gol w 2 połowie @2,1 Bet365
⛔ brak komunikacji, nic się tam nie kleiło. Werder w końcu utrzymał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom