>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
@UefoWilcox czemu się nie udzielasz w dziale NBA?
Brak czasu, poza tym gram mało przedmeczowo, raczej łapie live. Dzisiaj w sumie przedmeczowo do grania Bostons byli i tak też pograłem, ale cały dzień w pracy i nie dałem rady nic napisać. Jak ktoś chce to dalej do połapania za 1,74. W Bullsach tylko supermecz Butlera mógłby sprawić, że świetnie poukładani Celtics pregrają dziś.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Brak czasu, poza tym gram mało przedmeczowo, raczej łapie live. Dzisiaj w sumie przedmeczowo do grania Bostons byli i tak też pograłem, ale cały dzień w pracy i nie dałem rady nic napisać. Jak ktoś chce to dalej do połapania za 1,74. W Bullsach tylko supermecz Butlera mógłby sprawić, że świetnie poukładani Celtics pregrają dziś.
Lepszym betem byli Wizards (pewniejszym) , Twój avatar do czegoś zobowiązuje (Snow &amp; Iverson) , musisz go więc zmienić na typu : ???? nie mam czasu, nie kupuje Twojej wymówki, a ponadto wymówki są dobre dla dziewczyn. Musisz się zebrać w sobie, trzeba postawić ten dział na nogi
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Lepszym betem byli Wizards (pewniejszym) , Twój avatar do czegoś zobowiązuje (Snow &amp; Iverson) , musisz go więc zmienić na typu : ???? nie mam czasu, nie kupuje Twojej wymówki, a ponadto wymówki są dobre dla dziewczyn. Musisz się zebrać w sobie, trzeba postawić ten dział na nogi
Bez urazy dla tego forum, bo bardzo je lubie i pomaga mi w bawieniu się bukmacherką, ale jednak mam w życiu ważniejsze cele niż przywracanie działu NBA na nogi. Jak będę miał czas i przekonanie, że mój typ jest dobry, to na pewno nie omieszkam tam napisać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom