>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Verno brawo, nie mogę jednak dać reputki dzisiaj ????
e: Coco brejk, już mogę ładnie zamykać. Prawie 200% ale czekam aż chociaż wygra swój serwis.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
@grac oglądasz Barcelone ala Ekłador?
over 1.5 na końcówkę?
Generalnie za mocno wszystko było pozaniżane na Barcelonę, przez większą część nic się nie działo dopiero parę minut temu pierwsza taka typowa setka. Ja nic nie ruszam.
Teraz długa przerwa przez kontuzję bramkarza.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Po statach w tym Ekwadorze &quot;ruszyli&quot;, ale nie oglądałem.
Ja tam dla emocji za drobne overka dam ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Generalnie za mocno wszystko było pozaniżane na Barcelonę, przez większą część nic się nie działo dopiero parę minut temu pierwsza taka typowa setka. Ja nic nie ruszam.

Teraz długa przerwa przez kontuzję bramkarza.
ok czyli odpust zupełny ;)

ehh, dalej niedowierzam jak ten strzał Dybali w 90&#39; wyciągnał ????
tak jak bramkarz Lokeren, 2-3 świetne interwencje i zatopione overki ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Mam ponad 400% zamknięcia za seta Coco, nie wiem za bardzo co robić. Kusi mnie ta kasa za zwycięstwo w secie.
Petko widzi, że Coco kontuzja, ale też może lekko ściemniać. Popełnia błędy Niemka. Hmm...
@5,5 za over w Ekwadorze - lecim
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wczoraj w sumie udany dzień i 2/3 AKO trafione, BTSy w Bundeslidze kompletna wtopa, ale ten przeokrutnie słaby Bayern uratował najważniejsze AKO dnia, także żle nie było ;) Dzisiaj również próbujemy, zobaczymy co będzie ;) Wszystko z bet365!

Spurs stracili punkty, Chelsea musi to wygrać - będzie +12 i praktycznie liga zakończona. Ale kurs na wygraną za mały, więc atakujemy takie coś. Swansea pod ręką Clementa odżyło, a on sam dostał nagrodę dla Menadżera Miesiąca w EPL. O czymś to świadczy. A Lisy w dołku i szybko się z niego nie wygrzebią. Kurs adekwatny do ryzyka ;)

Chelsea HT/FT @2.10
Swansea @2.45

AKO @5.15 ⛔
_________________

Inter bez Icardiego, Perisicia i Brozovica a Empoli ze Skorupskim na bramce - to musi wypalić ;) A Marsylia typ na czuja - dużo lepszy skład personalnie, Evra + Payet będą szaleć na lewej flance ;)

Inter - Empoli u2.5 @2.10
Marsylia @2.37

AKO @4.99 ⛔
_________________

Dużo przesadzony kurs w mojej ocenie. Może ta ich gra w sparingach nie wyglądała najlepiej + Urban na ławce, ale jednak uważam, że 3.60 na taką drużynę to za dużo ;) Morioka, Joan Roman i Engels powinni zrobić dobrą robotę z przodu a wtedy może i Kamil a&#39;ka znowu nie trafiłem Biliński coś wsadzi ???? ???? ????

Śląsk @3.60 ⛔
__________________

I jeszcze jedno ako na faworytów, bez analizy ;)

PSV @1.28
Ajax @1.14
Anderlecht @1.44
Atletico @1.30

AKO @2.76 ✅
Śląsk się popisał, tylko oni są zdolni do tego, żeby tak koncertowo spartolić wygrany mecz ???? Chelsea trochę pechowo, Swansea zgodnie z planem. I ta Marsylia.. ????
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć w czystość meczu :p Po medicalu jeszcze grała na jakiś tam % możliwości, a przy następnych wymianach biegała sprintem od linii do linii ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom