>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Jak ktoś ma konto w Marathonie może sprawdzić limity, bo dali Van Iersel/Flier @ 1.37 gdzie inni mają 1.08 no i 2:0 @ 1.75. Te Japonki strasznie kulawe w przyjęciu, nie mówiąc o fatalnych warunkach. Nie wiem jak musiałaby Flier zagrać słabo, zeby nie wygrały 2:0, ale wiadomo 1 mecz na piasku, ale i tak warto,
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jak ktoś ma konto w Marathonie może sprawdzić limity, bo dali Van Iersel/Flier @ 1.37 gdzie inni mają 1.08 no i 2:0 @ 1.75. Te Japonki strasznie kulawe w przyjęciu, nie mówiąc o fatalnych warunkach. Nie wiem jak musiałaby Flier zagrać słabo, zeby nie wygrały 2:0, ale wiadomo 1 mecz na piasku, ale i tak warto,
U mnie za 670 euro idzie przywalić, 1.24 kurs teraz.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Próbuję ten bet
Siatkówka plażowa - Fort Lauderdale

Beeler/Krattiger vs Slick/Allen 1 @ 2.00 Bet365


Szwajcarzy mają już za sobą jeden mecz. Pewnie wygrali i to też może działać na ich korzyść. Nico Beeler mi osobiście wpadł w oczy tym, że znakomicie potrafi grać w defensywie. Z Strasserem nic wielkiego nie osiągnął, więc powraca do Krattigera z którym grali na początku swojej kariery. Młody duet, który powinien się rozwijać i wcale mnie nie zdziwi jak tym sezonie będą najlepszą parą u Helwetów. Amerykanie grają u siebie, ale mnie to zestawienie na pewno nie przekonuje. Burik zawodnik bardzo przeciętny, technika pozostawia wiele do życzenia, przyjęcie chwiejne. Slick w teorii lepszy gracz, ale też bez błysku. Grał z Rosenthalem, Rogersem czyli z dwójką doświadczonych zawodników i nic nie wygrał. Wątpię, aby z Allenem stworzyli duet marzeń. Szwajcarzy lepsi w grze obronnej. Pewniejsze przyjęcie pozwoli im spokojnie rozwiązywać akcje ofensywne, a też brak zgrania, brak wypracowanych schematów u Amerykanów może być bardzo odczuwalny. W mojej ocenie młodzi Helweci są faworytami i spokojnie ten bet pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 123

karwan1988

Użytkownik
Walldorf Bielefeld tam musi coś wpaść do HT, nie ma bata
Dobra widze szwaby na ⛔ oczywiście.
Gdybym pobrał under w 25min zamiast overa to wtedy na złość by strzelili po minucie a tak to wiadomo, WTOPA, śmiało grajcie na odwrót moich typow, będziecie zarobieni ;)
15 strzałów to za mało żeby zmieścić szmacianke miedzy słupkami
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Dobra widze szwaby na ⛔ oczywiście.

Gdybym pobrał under w 25min zamiast overa to wtedy na złość by strzelili po minucie a tak to wiadomo, WTOPA, śmiało grajcie na odwrót moich typow, będziecie zarobieni ;)

15 strzałów to za mało żeby zmieścić szmacianke miedzy słupkami
Rennar w dobrej dyspozycji. Mimo to liczę że coś puści ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom