>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:-| What?

Ostatnie mecze Edwarda. Ratio 1.51 z SK, 1.20 z Envy, 1.67 z Mous
To legenda cs&#39;a jak całe Navi.
jak dla mnie jest najsłabszy z nich wszystkich S1mple Guardian pare poziomów wyżej. I co z tego ? skoro oni wygrywali tak wysoko z nimi to każdy miał wysoki ratio
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
jak dla mnie jest najsłabszy z nich wszystkich S1mple Guardian pare poziomów wyżej. I co z tego ? skoro oni wygrywali tak wysoko z nimi to każdy miał wysoki ratio

Każdy ma lepszy i gorszy dzień, równie dobrze Edward może wykerować Miraga :p Zobaczymy, ja dalej uwazam, ze Navi wygra.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Panowie, mam problem z wypłatą w 365.
W zasadzie to z kodem IBAN, jakbym go nie wpisał to i tak za cholerę nie chce go zaakceptować. Jakieś pomysły? Konto w PKO BP
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Panowie, mam problem z wypłatą w 365.

W zasadzie to z kodem IBAN, jakbym go nie wpisał to i tak za cholerę nie chce go zaakceptować. Jakieś pomysły? Konto w PKO BP
Blokują wpłaty od zagranicznych bukmacherów, na stronie jest chyba o tym napisane
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
ze jak niby blokuja ?
banki czy co ?
Była jakaś informacja na początku roku na stronie że będą blokować w związku z nową ustawą. Ale nie wiem od kiedy. Banki bo chyba będzie to w ich obowiazkach. Ale nie interesowałem się bo korzystam ze skrilla
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
Była jakaś informacja na początku roku na stronie że będą blokować w związku z nową ustawą. Ale nie wiem od kiedy. Banki bo chyba będzie to w ich obowiazkach. Ale nie interesowałem się bo korzystam ze skrilla
tak ,znalazlem stosowny artykul w necie
ale z tego co wyczytalem to chodzi o wplaty ,a nie o WYPLATY , nieprawdaż ?
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Ziobro potrafi ???? . Podczas treningu przed kwalifikacjami skoczył 94m i uzyskał -4,8pkt ale dostał na plusie za wiatr i miał więcej niż zero ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom