>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
To kiedyś chciałem napisać, jak zobaczyłem ostatnio jakieś dziwne overy na jedną z najbardziej underowych lig w pierwszych połowach (jak dla mnie i ogólnie zresztą też) na świecie - Irańską.
Spróbuj poprosić o jakiś argument, który przemawia za podanym typem... ???? Kto tu siedzi dłużej wie, że tym argumentem jest... to co napisałeś właśnie ;) &quot;granie na pałę&quot;
Oczywiście takie granie może przynieść zyski ale grając coś przeanalizowanego i tak jak piszesz nie z lig underowych ;) Zresztą po statystykach po kilku-kilkunastu minutach widać czy mecz jest otwarty, ale jak on wali takie sumy na bramkę do ht gdzie są 2 strzały to takie typowe granie na pałę, myślę że gość jest uzależniony i gra byle co.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Warto przyjrzeć się na mecz w PNA. WKS będzie się musiało w końcu otworzyć i przycisnąć. Mogą pójść kontry. Teraz już kurs w miarę, ale czekam.
Ciekawe czy będą chcieli tak bardzo jechać do domów jak Gabon, czy faktycznie będą grać. Nie zdziwi mnie 0-0 jak Kamerun - Gabon.
trochę gafa, bo Gabon gospodarz. ;P
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Ja pograłem pre G2 po @2.62, mam nadzieję że dzisiaj bez głupich błędów jak wczorajsze 3vs NEO i 5vs SNAX/TAZ..
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Ciekawe czy będą chcieli tak bardzo jechać do domów jak Gabon, czy faktycznie będą grać. Nie zdziwi mnie 0-0 jak Kamerun - Gabon.
Nie śledzę tego, ale wydaje mi się to logiczne. Ale WKS zawsze tam grał raczej żeby wygrać.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Waregem - Mouscron over 0,5 HT
@2,00

20 minuta. Czołówka (gospodarze) z dnem tabeli. W ostatnich ich meczach padały bramki w pierwszej połowie.
⛔ Tylko jedna sytuacja po 20min. W pozostałych meczach w Belgii po 2 bramki
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Hiszpanie bez żadnych kar 2minutowych -mądrze, a mimo to przegrywają. IMO warto zmienić bramkarza, ten drugi wydawał mi się lepszy. Bardzo dobra skuteczność rzuca się w oczy, choć defensywy źle nie grają.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Hiszpanie bez żadnych kar 2minutowych -mądrze, a mimo to przegrywają. IMO warto zmienić bramkarza, ten drugi wydawał mi się lepszy. Bardzo dobra skuteczność rzuca się w oczy, choć defensywy źle nie grają.
Wejdzie Corales i zacznie się gra. Mamić cały mecz nie będzie tak rzucał.

Hiszpania skrzydłami stoi, brakuje koła. Aguinagalde dobrze kryty i już mają ciężej. Powinni znaleźć rozwiązanie na to i pójdzie lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom