>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Wycombe 2.10 @ bet365 all in! Wiekszej promocji nie widzialem przy takim wyniku, a skonczy sie jak Z Liverpoolem jak sie wystawai drugi garnitur, nawet jak Alli wejdzie to sam Alli nie pomoze,
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Wycombe @2,25 promocja. Te dziady judki chcą odpaść, Pochettino wystawil jakis łachów i dążą grzecznie do celu ????
Tottki prawie, że cały czas pod polem karnym Wycombe. Jeszcze pewnie po przerwie wyjdzie Alli. FA Cup to nie puchar Myszki Miki. Zależy jak się Wycombe zamuruje. Ale ryzykowny typ
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Wycombe 2.10 @ bet365 all in! Wiekszej promocji nie widzialem przy takim wyniku, a skonczy sie jak Z Liverpoolem jak sie wystawai drugi garnitur, nawet jak Alli wejdzie to sam Alli nie pomoze,
gorzej jak pograli sobie lamanca :grin:
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Tottki prawie, że cały czas pod polem karnym Wycombe. Jeszcze pewnie po przerwie wyjdzie Alli. FA Cup to nie puchar Myszki Miki. Zależy jak się Wycombe zamuruje. Ale ryzykowny typ
Grają wkłady do koszulek nie zawodnicy, ja probuje 4 ligowców. Już mi srotki smieszne zwalili czyste konto dzis ;) Pochettino ma w d...te FA Cup widzę.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
ktoś pisał w tygodniu o peffce roku!!!
Tottenham czyste konto!
Tottenham wygra do zera!
peffki roku!!! ????
ps.
nie ma czegoś takiego jak pewniak!
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
gorzej jak pograli sobie lamanca :grin:
Łamańca w Anglii? to nie Turcja czy tam Arabia zeby grali lamance, za FA Cup jest spory szmal, ale Pochettino idzie tokiem Liverpoolu i wystawil rezerwy, wiec zmiana jednego czy 2 graczy nie wiele da...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Cos sedziowie kartkuja przeciwnikow Rb Leipzig
Ostatni mecz Eintracht czerwo i dzis Hofenheim
A widziałeś ten faul ????? Jak to coś kartkują...On jeszcze poza ???? to powinien dostać w czapę na do widzenia.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
ktoś pisał w tygodniu o peffce roku!!!

Tottenham czyste konto!
Tottenham wygra do zera!

peffki roku!!! ????

ps.
nie ma czegoś takiego jak pewniak!
Pisałem o pewce, nie o pewce roku ???? nie pisałem ze dałbym sobie rękę uciąć czy tym podobne.
Jak sie wystawia taki skład to nie dziwota, myślałem ze gość poważnie traktuje puchar. Dkatego Wycombe pobrane po @2,25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom