>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Kto takie rzeczy pierdoli? Chyba dawno temu bo przecież kadra elegancko ostatnie 2 lata
Pełno &quot;januszów&quot; którzy oglądają tylko mecze kadrowe, gdzie Lewy czasami zagra słabiej bo bierze na siebie całą grę i nie strzela bramek. Wystarczy poczytać komentarze po meczach na tvn24 itd itd..
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Niestety zazdrośników pełno jest i zawsze będzie którzy przy każdej okazji będą wytykać grę w kadrze, chociaż większość z nich nie ma pojęcia jak trudno się gra majać za kolegów nieco mniej uzdolnionych piłkarzy ????
No ale jak? Szkocja? Irlandia? Na Euro tylko bramka z Portugalią, ale facet pracował za dwóch, trzech w każdym spotkaniu. Pan piłkarz i kapitan pełną gębą. Cieszmy się, że mamy okazje w swoim życiu podziwiać to co Robert robi ;)
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Dokładnie, codziennie czytam różne portale, także te związane tylko z piłką, komentarzy od januszy niespełnionych w życiu zazdrośników zawsze się troche znajdzie
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
No ale jak? Szkocja? Irlandia? Na Euro tylko bramka z Portugalią, ale facet pracował za dwóch, trzech w każdym spotkaniu. Pan piłkarz i kapitan pełną gębą. Cieszmy się, że mamy okazje w swoim życiu podziwiać to co Robert robi ;)
No tak mnie tego tłumaczyć nie musisz, osobiście grałem w piłke zawodowo i rozumiem dlaczego Robert tak gra w kadrze, tak tylko dodałem od siebie, że mimo tego, że mamy okazje oglądać takiego zawodnika, naszego rodaka, to komentarzy krytykujących czy drwiących z niego że w kadrze słaby, nadal pełno w internetach niestety.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Co ja patrzę tutaj na żywo dział to dajesz w dni gdzie jest jakaś oferta piłkarska ciekawa takie typy w końcówce i zawsze trafiam że masz plus z jednego lub nawet dwóch podanych spotkań
Jak to robisz? Masz jakąś zasadę czy regułę? Ja ile razy stawialem tak w 75 min i mało co wchodziło
Staram się obserwować mecz, formę zawodników...ciśnienie jakie mają na gola. Do tego oczywiście statystyki i intuicja ????
Ale oczywiście nie wszystko się udaje...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Spoko, ale takie typowe Janusze to są w każdej dziedzinie życia i udzielają się na każdy temat, więc nie róbmy draki. A na tych co mają klapki na oczach i hejtuja bo tak to miejmy zlew totalny ???? i tyle
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Na AO gram tak
Nadal
Busta-Istomin over 3.5
Lopez/Lopez
Klassen/Ram
Kubot/Melo
@5.58
Ktoś? coś? jakieś obiekcje?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Championship Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Sheffield Wed
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie 2 i 6 zespolu sezonu 2016/2017.Brighton bilans 40-17 , Sheffield 30-24.Ostatni mecz miedzy tymi zespolami zakonczyl sie wygrana Brighton.Brighton ostatni mecz przegral 2-0 z Preston.Przed tym meczem mial passe 6 zwyciestw.Na swoim boisku rzadko zdarzaja im sie utraty punktow min. z Aston Villa , Preston czy Brentford.Natomiast Shieffield jest druzyna , ktora stosunkowo rzadko przegrywa jednak ulega mocnejszym zespolom jak Reading czy Leeds. Pozdrawiam
✅
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dla mnie Nicea odpada w walce o tytuł
⛔⛔⛔
Szczerze? Ja tak myślałem, że raz drugi im nie pójdzie i się zacznie kryzys... Żeby nie było tak że skończą na 4/5 miejscu wszystko możliwe a kilka drużyn do zajęcia miejsca top3 jest chętnych
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Hmmm pytanko bo nie wszystkie panie oglądałem na AO tegorocznym ale typy Cibulkova, Vesnina wydają się być pewne dosyć.
I takie przeczucie że Gavrilova oraz Strycova bo dla mnie są po prostu lepsze od swoich przeciwniczek, ale nie wiem jak graly w dwóch pierwszych rundach. Ktoś coś podpowie z Pań co zagrać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom