>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
to są te gry komputerowe tak ?

wchodzą tam te niższe kursy , czy raczej loteria ?
rzadko kiedy zdarzają się niespodzianki i mniejsze kursy z reguły wchodzą. Chyba że mecze są bo1 tak jak teraz to o niespodzianki łatwiej. Ale to już 3 dzień rozgrywek i raczej nie ma opcji żeby powtórzyły się wyniki z niedzieli (jak choćby astralis z godsent)
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Przypomina się sytuacja z Golden State. Przegrywali do przerwy 50-60 do przerwy z Orlando, kursy fajnie skoczyły, a potem.... 3 kwartę wygrali 42-24 ???? Ale to NBA.
Tutaj może być różnie...
 
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
wchodzą, nawet często. Buki się na tym jeszcze słabo znają i często kursy to promocje.
edit: chodziło mi o underdogi, źle zrozumiałem ????
dobra poszedl dubel z e sport ,150 piechota nie chodzi .
a tak przy okazji ,to te mecze toczasie jak np w siatke do 3 ptk czy jak ? bo remisów widze ze nie ma ?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
dobra poszedl dubel z e sport ,150 piechota nie chodzi .

a tak przy okazji ,to te mecze toczasie jak np w siatke do 3 ptk czy jak ? bo remisów widze ze nie ma ?

jeżeli jest remis to gra sie 6 dodatkowych rund, jak jakaś drużyna wygra 4 rundy to jest koniec meczu i mamy zwycięzce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Oj Hiszpanie jak przegrają to przez własną głupotę.
Trener co wystawił tego cieniasa na bramkę w 1 połowie może sobie pluć w brodę. Corales z Wisły pokazuje klasę, ale co ciekawe to bronił niemal całe mistrzostwa super, więc nie ogarniam tej decyzji.
No i Victor Tomas co z autu spudłował do pustej. Albo karny przestrzelony na remis ok. 50minuta. EH! zawiodłem się trochę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom