>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Czyli rozumiem typy dedykowane pod kursy i może się uda zbierając przy tym reputację? Można i tak.
tak niektórzy tutaj robią. potem pozoatali się prują dlaczego nie wchodzą typy skoro gość ma duzo reputacji... a widzę, że dla niego nawet połowa typów nke wchodzi (Kursy po 1.50) żal ????
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
tak niektórzy tutaj robią. potem pozoatali się prują dlaczego nie wchodzą typy skoro gość ma duzo reputacji... a widzę, że dla niego nawet połowa typów nke wchodzi (Kursy po 1.50) żal ????
Nie mam nic do jego typow bo malo je sledze chociaz 30+ pobralem.

Ogolnie na forum powinoo byc + rep i - rep :razz:
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
tak niektórzy tutaj robią. potem pozoatali się prują dlaczego nie wchodzą typy skoro gość ma duzo reputacji... a widzę, że dla niego nawet połowa typów nke wchodzi (Kursy po 1.50) żal ????
Co Ty gadasz, ten gościu ma dobre typy, szczególnie z ręcznej :zoltakartka:
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
tak niektórzy tutaj robią. potem pozoatali się prują dlaczego nie wchodzą typy skoro gość ma duzo reputacji... a widzę, że dla niego nawet połowa typów nke wchodzi (Kursy po 1.50) żal ????
Tym bardziej mnie dziwi jego brak odpowiedzi skoro mówi, że ręczną gra od dawna.
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
CS:GO
envy win
@2.00
Bet365

Mocniej uderzam w ten typ

Godsent fawortyem? ooook, ja tego nie rozumiem, może jestem głupi. Może to przez mecz Godsent z Astralis, ale to chyba był po prostu wypadek przy pracy ze strony duńczyków.
Ze strony nV dobry mecz z Mouz, Navi poza zasięgiem zdecydowanie.. no ale Godsent to nie Navi.

E: Boże jakie Mouz, co ja piszę.. Mecz z liquid.. no, trochę głupie błędy i ta runda 1vs5 powinna dawno była zakończyć mecz.

✅✅✅✅
Całuję rączki za ten kurs na nV, Homesent dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
tak niektórzy tutaj robią. potem pozoatali się prują dlaczego nie wchodzą typy skoro gość ma duzo reputacji... a widzę, że dla niego nawet połowa typów nke wchodzi (Kursy po 1.50) żal ????
Przyjacielu, gdzie ja gram typy po kursie 1,50?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Co Ty gadasz, ten gościu ma dobre typy, szczególnie z ręcznej :zoltakartka:
Pomyłka, ja nic do użytkownika o nicku Prezes nie mam. Dla mnie gość spoko. Mówię o innych, którzy
napierdzielają typami tutaj bez analizy przez pół dnia ????

prezes- ja do Ciebie nic nie mam. Pomyłka.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja teraz sobie delikatnie gram North -3,5 @1,80 bet365
Tak, żeby lepiej się oglądało. W moim odczuciu Hellraisers powalczą, ale North nie pozwolą im na dojście aż tak blisko. Jakieś 16:10/11 przewiduje.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Volendam - Sparta Rotterdam over 2.5 @1.8
Volendam overowa drużyna, a myślę, że Sparta też coś wciśnie. Do tego h2h też za typem.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
AKO @4.30 7/10

Brighton @1.65
North @1.36
FaZe @1.40
Optic @1.36

ewentualnie można jeszcze dorzucić astralis po 1.44 ale to już bardziej ryzykowne. Wtedy AKO=6,19
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom