>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Teraz tylko czekać aż przy rozliczaniu Efes&#39;u na ⛔ kto będzie pisał, że win i handi zamknięte z 99% zyskiem :cool: :cool:

E: nie stawiałem, pośmiać się można ????


Halebian mecz @2.05 ⛔ po wygraniu gema na 5-4, zawieszone rynki, brak aktualizacji wyniku i zakład przegrany, 6-4.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Nie gram, bo Ty nie grasz swoich typów, więc Twoje podejście jest &quot;inne&quot;

wszystkie typy co tu podaje gram, nie jest ich wiele bo 95% moich zakładów to E-sport, pozostałe to zakłady na live. Wiadomo, że na live nie gram stawkami tak jak w e-sporcie z trzema zerami tylko symboliczna stówka-dwie. Typ z ITF pograny jedynie za stówkę, śledzę to spotkanie od ~30 minut i myślę że warto.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
wszystkie typy co tu podaje gram, nie jest ich wiele bo 95% moich zakładów to E-sport, pozostałe to zakłady na live. Wiadomo, że na live nie gram stawkami tak jak w e-sporcie z trzema zerami tylko symboliczna stówka-dwie. Typ z ITF pograny jedynie za stówkę, śledzę to spotkanie od ~30 minut i myślę że warto.
Spox, pozdrawiam
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Myślisz, że strzelą bo widzisz mecz i mocno atakują, czy tylko masz taką nadzieję?
Pilka ma to do siebie ze moga atakowac i przegrywaja mecze.Przestalem ogladac transmisje zeby sie nie wkur.....iac.Nie jeden mecz sedziowie wypaczaja kartkami,karnymi,spalonymi.Gram na ruchy kursow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom