>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Celta - Valencia jak na razie straszne nudy... ale czego tu się spodziewać przy takim, a nie innym wyniku w pierwszym spotkaniu. Celta niby coś tam próbuje, ale odradzam granie tego meczu, jedynie można pograć jakiś under jeśli coś dobrego da się upolować.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Celta - Valencia jak na razie straszne nudy... ale czego tu się spodziewać przy takim, a nie innym wyniku w pierwszym spotkaniu. Celta niby coś tam próbuje, ale odradzam granie tego meczu, jedynie można pograć jakiś under jeśli coś dobrego da się upolować.
A ja spróbuję coś ????

Celta Vigo strzeli pierwszego gola @1.8
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
A ja spróbuję coś ????

Celta Vigo strzeli pierwszego gola @1.8
Oczywiście próbować zawsze warto, przed momentem Celta była blisko ????
Jeśli ktoś tutaj strzeli to raczej będzie Celta , więc typ jak najbardziej do gry ;)
Życzę powodzenia.
 
G 37

gram_grubo

Użytkownik
tak napisałem dla tych co sugerują się czyimiś wpisami. W pierwszej połowie ani jednej akcji bramkowej, oba zespoły 2000000000000000 podań do tyłu, 0 pressingu, podczas kontrataku 3 na 3 Celta pod bramką Valencii wycofuje piłkę z powrotem do bramkarza. Ot taki skrót pierwszej połowy.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Zagrałem w Betssonie over 55.5 bramki Japońców z Francją jutro. Do jutra linia na pewno wzrośnie.Japońcy dzisiaj bez obrony, nie sądzę,że dużo się zmieni. A Francja u siebie na stuka im z 35 bramek gdy tylko będzie chciała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom