>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Alexander Zverev @ 1,10
Jared Donaldson @ 1,25
Kyle Edmund @ 1,30
BOS Celtics @ 1,47
OKC Thunder +13.5 @ 1,40
ako gdzies 3.7
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Trochę sarkazm, no ale można powiedzieć że jesteś legendą jeśli chodzi o typowanie parzystych/nieparzystych. ????
uwierz mi, nie bede sie rozpisywal, ale majac duza mase danych da sie oscylowac i przewidywac wszystko, nawet parzyste nieparzyste ???? . Wszystko zalezy od metody analizowania statystyk.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie uwierzę, bo wiem że się nie da. ????
no to juz Twoja opinia, jak juz pisalem i nie wiem czy sledzisz czaami moje typy z Excela, ale w Excelu jest metoda parzysta/nieparzysta brana pod uwage, a jakie sa efekty to kto gra to wie. Wiadomo jesli oczekujesz ze bedzie wchodzilo 100% to jednak masz racje &quot;nie da sie&quot; ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
no to juz Twoja opinia, jak juz pisalem i nie wiem czy sledzisz czaami moje typy z Excela, ale w Excelu jest metoda parzysta/nieparzysta brana pod uwage, a jakie sa efekty to kto gra to wie. Wiadomo jesli oczekujesz ze bedzie wchodzilo 100% to jednak masz racje &quot;nie da sie&quot; ????
Niech Ci będzie, w końcu to Ty jesteś ekspertem od tego. :grin:
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Koniec Australian Open na ten rok
Czy wy to ogarniacie, Kolba ora tego gruzina, a jak ja stawiam, że wygra kolejne dwa sety to on od razu, momentalnie się łamie.
Nie jakieś granie taśm z kursem 1.10 za gruby hajs, po prostu oglądanie fajnych meczów i granie dla frajdy tego co się widzi na korcie, oczywiste sprawy.
I jestem cholernym magikiem, bo zmieniam sytuację.
Jak będzie grał Federer to zawsze będę stawiał na jego przeciwników, może szlema Król w końcu wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom