>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
Innsbruck - O. Ljubljana
Znów perełka z hokeja tak jak wczoraj tak myślę przynajmniej.
Innsbruck wygra i jest pewny grania w grupie zwycięzców. Przeciwnik ostatni w tabeli na wyjazdach przegrywa prawie wszystko. Ta liga to głównie wygrywanie u siebie. Także bierzemy linie na ten mecz który jest o 19,15

Innsbruck-1 + Francja 1 połowa + Jastrzębie wygra = 1,40 + 1,18 + 1,22= 2,612 to grubiej ????⛔

a teraz linie na 1 spotkanie:
Innsbruck -2 @1,80 ⛔
Innsbruck -3 @2,55⛔

To tyle potem rozliczę. Powodzenia
:-|
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Taka sytuacja:
Kenny Shiels: Letterkenny Rovers game will feature no first team players
The Derry team will instead feature eight trialists and three under-19 players.
W lidze we wrześniu było tak: Letterkenny 2-1 Derry II
Letterkenny +0,5 HT @ 2,05 Bet365
⛔ do HT 1-0 w plecy co nie zmienia faktu, że X2 dobrze wygląda. Nie ma takiej przewagi jak wskazują kursy bo nie ma pierwszej drużyny Derry w końcu. Kurs ciągle od 20 minut spada 6,00 --&gt; 4,00. Ja mam @5,00
Latterkenny X2 @ 4 Bet365
Żeby oddać klimat jaki tam panuje:
Derry City FC ‏&lt;s&gt;@&lt;/s&gt;DCFCLiveupdates &lt;small class=&quot;time&quot;&gt; 54m54 minutes ago
&lt;/small&gt; No teamsherts folks going to be interesting when a trialist scores for Derry
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
PSG HT
1.66

Treningowo sobie chłopaki grają. Jak utrzymają tempo i poprawią wykończenie to tu może być grube handi
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Serio chciałbym to odszczekac ale ten Liverpool kloppa jet daremny. Ja myślałem, że to będzie maszynką do wygrywania atu klopps. Niech chociaż zremisuja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom