>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja daje wygraną San Antonio
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-01-2017-sroda-141474.html
+ zastanawiam się nad Bostonem -2.5pkt
Moim zdaniem obydwa bety średnie. Jazzmani to mocna ekipa, może być mecz na styku, poza tym San Antonio w takiej formie po takim kursie z Raptorami nie jest warte gry, nie obraź się stary.
@Leawansy
Wydaje mi sie, ze raczej to Minnesota wygra i nawrzuca wiecej, ale moze byc tez taki scenariusz, ze philadelphia sie zepnie i to ogarna. Bardziej widze to, ze obie ekipy rzuca kolo setki, a ekipa ktora wygra rzuci cos w granicach 110. Wiem, że to dosyć pokręcone, ale over w całym spotkaniu wydaje mi sie bezpieczniejszy niz over na dana druzyne.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Moim zdaniem obydwa bety średnie. Jazzmani to mocna ekipa, może być mecz na styku, poza tym San Antonio w takiej formie po takim kursie z Raptorami nie jest warte gry, nie obraź się stary.
@Leawansy
Wydaje mi sie, ze raczej to Minnesota wygra i nawrzuca wiecej, ale moze byc tez taki scenariusz, ze philadelphia sie zepnie i to ogarna. Bardziej widze to, ze obie ekipy rzuca kolo setki, a ekipa ktora wygra rzuci cos w granicach 110. Wiem, że to dosyć pokręcone, ale over w całym spotkaniu wydaje mi sie bezpieczniejszy niz over na dana druzyne.
Spox, każdy typuje co uważa. Oby weszło ????
 
D 192

delfi

Użytkownik
Moim zdaniem obydwa bety średnie. Jazzmani to mocna ekipa, może być mecz na styku, poza tym San Antonio w takiej formie po takim kursie z Raptorami nie jest warte gry, nie obraź się stary.
@Leawansy
Wydaje mi sie, ze raczej to Minnesota wygra i nawrzuca wiecej, ale moze byc tez taki scenariusz, ze philadelphia sie zepnie i to ogarna. Bardziej widze to, ze obie ekipy rzuca kolo setki, a ekipa ktora wygra rzuci cos w granicach 110. Wiem, że to dosyć pokręcone, ale over w całym spotkaniu wydaje mi sie bezpieczniejszy niz over na dana druzyne.
Jak dla mnie dzisiaj do grania w nocy jest Phoenix, Dallas i Wilki
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
jutro derby Londynu....
gdzie można pograć czerwoną kartkę... myślałem że w takim meczu to na bet365 będzie do grania... a tam same overu/undery i ewentualnie handi... ;/
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Cech zdziadział strasznie ostatnimi czasy, w idealnym scenariuszu Szczęsny wraca do Arsenalu, a Skorupski do Romy
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Cibona win mecz @ 2.20 Polecam. Ja za plaska stawke.
92:81...✅ ✅ ✅ Gratulacje dla tych co pograli i wygrali razem ze mna.
------------
Bavit over 152.5 @ 1.95 ✅ za 2 stawki
Baskonia pierwsza do 10 @ 2.20 ✅ za pol stawki
Cibona win @ 2.2 ✅ za plaska stawke
Piekne Tourne dzisiaj...a zakonczymy go w Chinskim Baskecie rano.
Bilans Excela 2:1 na nowy rok ????
Pozdrawiam i do rana!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
no to czas zaszaleć
taśma
5 gol Benfica 1.72 bet365
Cliftonville -1 handi 2.20 bet365
Swansea win 1.61 bet365
sorry ako 6.09
no to czas zaszaleć
taśma
5 gol Benfica 1.72 bet365⛔
Cliftonville -1 handi 2.20 bet365
Swansea win 1.61 bet365
sorry ako 6.09 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom