>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Najwyraźniej nie podoba mu się, że chłopaki grają wszystko i przegrywają jak leci.
Za jego pieniądze grają? Co to ma być, jakieś zebranie czerwonych towarzyszy? Każdy poleca swoje typy, nikt nie każe Ci czy komuś innemu ich grać. Takie wymysły typu &quot;granie na Katary i Japonię jest złe&quot; to już szczyt głupoty, bo o ile wiem zasady gry w piłkę nie różnią się w Europie czy Afryce. Fakty są takie, że w tych bardziej egzotycznych ligach łatwiej złapać value, bo nie są tak monitorowane jak np. BPL czy La Liga. Ja nie gram akurat ZEA czy Katarów, ale Iran to bardzo fajna liga do pogrania overów i zarobiłem na niej całkiem sporo. Może zakończmy na tym, że każdy trzyma łapska w swoich kieszeniach i gra to co uważa za rozsądne - jeśli komuś nie odpowiada, może zawsze usunąć konto.
A co do banany to jakbyś wszedł tu 3 dni temu, to by Ci repów nie starczyło żeby mu przydzielić, więc znaj swoje miejsce. Każdy ma gorszy dzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Za jego pieniądze grają? Co to ma być, jakieś zebranie czerwonych towarzyszy? Każdy poleca swoje typy, nikt nie każe Ci czy komuś innemu ich grać. Takie wymysły typu &quot;granie na Katary i Japonię jest złe&quot; to już szczyt głupoty, bo o ile wiem zasady gry w piłkę nie różnią się w Europie czy Afryce. Fakty są takie, że w tych bardziej egzotycznych ligach łatwiej złapać value, bo nie są tak monitorowane jak np. BPL czy La Liga. Ja nie gram akurat ZEA czy Katarów, ale Iran to bardzo fajna liga do pogrania overów i zarobiłem na niej całkiem sporo. Może zakończmy na tym, że każdy trzyma łapska w swoich kieszeniach i gra to co uważa za rozsądne - jeśli komuś nie odpowiada, może zawsze usunąć konto.
A co do banany to jakbyś wszedł tu 3 dni temu, to by Ci repów nie starczyło żeby mu przydzielić, więc znaj swoje miejsce. Każdy ma gorszy dzień.
Widze, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale to juz zauwazylem nie od wczoraj dlatego dialog z toba zakoncze na tym zdaniu.
Jak wilk syty to i owca cała ale pewnie i tak nie zrozumiesz. Jezeli chcesz ze mna podyskutować zapraszam na priv nie bede zasmieciał tematu. Inspirujesz sie na trafieniu remisu Arsenalu i Granady w ostatnich minutach takze sam odpowiedz sobie na pytanie czy grasz w zakłady bukmacherskie czy w lotka i szukaniu szczescia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom