>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
z NBA gram tak :
MIL Bucks @ 1,54
PHI 76ers +1.0 @ 1,90
ako 3
Co do meczu Netsow z sixersami na przełomie ostatnich 4-5 lat sixers wygrali zaledwie dwa razy natomiast co mnie skusiło do zagrania na nich wracają kontuzjowani gracze moze to byc kluczowe do wyniku tego spotkania lecz nie polecam grania tego doubla mocno jest to typowy mecz 50/50 dlatego gramy ostroznie w nocy są o wiele lepsze spotkania do obstawienia. powodzonka
Bardzo wazna informacja odnosnie meczu złotych dzieci z czarodziejami :
Giannis Antetokounmpo (illness) will not play on Sunday vs. the Wizards.
Najwazniejszy zawodnik bucksow nie za gra także nie polecam grania w ich strone dopiero teraz informacja pojawiła sie na stronie.:-|
 
5567 719

5567

Użytkownik
pozwolił wykonać ten ostatni rożny w meczu Totków? realizator pokazywał powtórkę :/
Właśnie tez nie wiem. Rożny wywalczyli jakos w 92.47 a zagwizdal gdzies 93.10, czyli z 10s po czasie doliczonym. Pewnie zobaczył, ze się nie spiesza z wykonaniem i zagwizdal.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Wracam do gry po krótkiej przerwie. Mam zamiar odnowić swoje najlepsze momenty z ostatniego miesiąca tutaj ????

Segunda B. Gramy tu gdzie buk się niczego nie spodziewa.

Merida AD - Real Murcia
powyżej 0.5 gola @1.40 mocno
powyżej 1.5 gola @2.62 delikatnie

RB Linense - Jaen
powyżej 1.5 gola @2.75 lekko
powyżej 0.5 gola @1.40 mocno
Jeden wielki ⛔
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Właśnie tez nie wiem. Rożny wywalczyli jakos w 92.47 a zagwizdal gdzies 93.10, czyli z 10s po czasie doliczonym. Pewnie zobaczył, ze się nie spiesza z wykonaniem i zagwizdal.
dzięki, szkoda, miałem pograne handi -4 :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom