>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Bramka ze spalonego dlatego chwilowo zablokowane.
btw. Lazio nie ma pomysłu na skończenie akcji ja bym się w to nie pchał.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Baardzo bezpieczny kursik, tak to jest, jak rezerwa wchodzi ????
✅
zwracam honor myślałem że ten Liverpool nawet rezerwowy to jakoś spokojnie ogarnie...
no cóż.... sytuacje mieli ale coś poszło nie tak...
może piłkarzom spodobał się kurs na remis a i tak nie oznacza on odpadniecia... bedzie powtórka i rozniosą z 5 ????
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
zwracam honor myślałem że ten Liverpool nawet rezerwowy to jakoś spokojnie ogarnie...
no cóż.... sytuacje mieli ale coś poszło nie tak...
może piłkarzom spodobał się kurs na remis a i tak nie oznacza on odpadniecia... bedzie powtórka i rozniosą z 5 ????
No teraz czekać na rewanż i niech pokażą składy, jak Live wyjdzie chociaż 3/4 podstawą, to można próbować jakieś handi w strone Live ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
zwracam honor myślałem że ten Liverpool nawet rezerwowy to jakoś spokojnie ogarnie...
no cóż.... sytuacje mieli ale coś poszło nie tak...
może piłkarzom spodobał się kurs na remis a i tak nie oznacza on odpadniecia... bedzie powtórka i rozniosą z 5
Pewnie tak bedzie, a i kursy nie beda takie powalone jak byly dzisiaj oraz Klopp chyba nie wypusci juz takich glebokich rezerw. U siebie Plymouth nie bedzie sie tez az tak murowac, wkoncu kibice tez maja swoje oczekiwania ???? .
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
może piłkarzom spodobał się kurs na remis a i tak nie oznacza on odpadniecia... bedzie powtórka i rozniosą z 5
___
Bez jaj, Liverpool ma dwumecz w Pucharze Ligi, walczą o mistrzostwo i w taki frajerski sposób zapełniają sobie grafik... dwa rewanż będzie na wyjeździe.
Mnie wpienił sędzia az zapisałem sobie nazwisko aby przypadkiem nie pchać się w overy kiedy będzie gwizdał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom