>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
I manita, a chciałem rzucić dziś ten typ ???? ale z tego hendi -3 jestem zadowolony bo kurs był zdecydowanie za duży.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dania u21- Francja u21
over 132,5 bet365 1,83
live przy 17-22
warto francuziki nie sa jakimis faworytami w tym meczu wielkimi a i nie zdziwie sie jak seta wpala ...
✅dania set gwałt 25-13
Jedziemy ZAKSA 1set @ 1.9 bet365 live
Piechocki aut Milczarek słaby..Winiar w pierwszym o ile przyjęcie ok to dziura w ataku. Kiedy oni kurka na przyjęcie przestawia ehhh w reprezentacji kurek Kubiak i konar na bombie kozak byliby...
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Exclesior wpuszcza trochę rezerwowych, ale atmosfera jest 100% sparingowa. Zero zaangażowania, walki i dążenia do zwycięstwa. Ajax coś kombinuje, atakuje, ale nie kreuje żadnych sytuacji, bez strzału celnego są.
 
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
Mam cel na dziś: ugrać 100zł i 50 wypłacić żeby było na karnet na siłownię. Pewnie się nie uda, ale próbujemy. Postaram się być tu na bieżąco i wrzucać również swoje typy
No i się moocno nie udało. Wiem, że pewniaki nie istnieją, ale ktoś widzi coś ciekawego w co można włożyć all-in z tego co mi zostało (ahh te szalone 3zł w depo)?
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Exclesior wpuszcza trochę rezerwowych, ale atmosfera jest 100% sparingowa. Zero zaangażowania, walki i dążenia do zwycięstwa. Ajax coś kombinuje, atakuje, ale nie kreuje żadnych sytuacji, bez strzału celnego są.
30 sekund po becie gol na 1-1...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Moj kupon na Puchar Anglii:
AKO
Wycombe - Stourbridge - typ 1 - kurs 1,27
+
Bolton - Crystal Palace- gospodarze over 0,5 - kurs 1,39
+
Barrow - Rochdale - over 1,5 goli- kurs 1,24
AKO - 2,19
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom